Rafał Leszczyński

i

Autor: Cyfrasport Rafał Leszczyński

Golkiper lidera docenia

Rafał Leszczyński nie ma wątpliwości. Bramkarz Śląska tak nazwał Jacka Magierę, co za słowa!

2023-12-01 23:04

Rafał Leszczyński jest podporą rewelacyjnego Śląska, który przewodzi w ekstraklasie. W poprzedniej kolejce bramkarz lidera obronił rzut karny. Liczy na to, że w hicie kolejki z Rakowem wrocławianie potwierdzą klasę. Golkiper lidera tak nazwał trenera Jacka Magierę. Co za słowa o szkoleniowcu!

Trener Magiera jest jak ojciec

Bramkarz Śląska ma świetną rundę. Ostatnio był bohaterem meczu z Radomiakiem, gdy obronił rzut karny. Wyczuł zamiary Pedro Henrique. Rzucił się w prawy róg, czyli tam, gdzie strzelał brazylijski as radomskiej drużyny. - Jak się broni, to się nie patrzy na trenera czy sztab, lecz chce się złapać piłkę - powiedział Rafał Leszczyński podczas konferencji prasowe, cytowany przez oficjalny portal klubu. - Trener daje nam dużą swobodę w działaniach. Jest piłkarskim ojcem, ale nie tylko piłkarskim. O tematach życiowych też można z nim porozmawiać - wyznał.

Adrian Siemieniec przechytrzył przyjaciela z Warty. Trener Jagiellonii o kluczowych momentach, presji i psychologii

Bułgar chwali Leszczyńskiego

Obrońca Śląska Aleks Petkow w rozmowie z "Super Expessem" zwrócił uwagę właśnie na postawę golkipera Śląska. - Ogromny wkład ma nasz bramkarz Rafał Leszczyński - powiedział nam reprezentant Bułgarii. - Nie wiem, jak prezentował się wcześniej, ale w tej rundzie jest wyjątkowy. W mojej ocenie robi nieprawdopodobne rzeczy, a jego interwencje są niesamowite. Może rozgrywa właśnie sezon życia. W ostatniej kolejce obronił przecież rzut karny - komplementował kolegę.

Co on chciał zrobić?! KOSZMARNA interwencja bramkarza Warty Poznań [WIDEO]

Śląsk ma najlepszy duet stoperów

Leszczyński także docenia bułgarskiego obrońcę. - Aleks to bardzo ważne ogniwo naszego zespołu - zaznaczył bramkarz Śląska, cytowany przez klubowe media. - Łukasz Bejger przy nim bardzo urósł. Zresztą podobnie jak cała linia obrony. Oni w dwójkę, w mojej opinii są najmocniejszą parą stoperów w lidze - podkreślił bramkarz wrocławian.

Rozpędzony lider ekstraklasy pobije mistrza? "Śląsk jest jak lew, który pokazuje pazury"

QUIZ. Jak dobrze znasz polską ekstraklasę?

Pytanie 1 z 10
Który z tych klubów najwięcej razy sięgał po mistrzostwo Polski?
Sonda
Kto w sezonie 2023/24 zostanie piłkarskim mistrzem Polski?
Marcin Cebula o swojej zmarnowanej „setce” i wielkich nerwach w końcówce
Najnowsze