Anna Lewandowska, Tomasz Zawiślak

i

Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Anna Lewandowska, Tomasz Zawiślak

Kto to?!

Anna Lewandowska oglądała mecz Barcelony w towarzystwie uśmiechniętego brodacza. Wiemy, kim jest

2023-02-06 14:09

Anna Lewandowska pojawiła się na trybunach podczas meczu Barcelony z Sevillą na Camp Nou. Wśród dziesiątek tysięcy innych kibiców dopingowała z całego serca swojego ukochanego i "Dumę Katalonii". Na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, pojawił się także pewien uśmiechnięty brodacz. Kim jest?

FC Barcelona twardo walczyła z Sevillą o kolejne trzy punkty do walki o mistrzostwo Hiszpanii. "Duma Katalonii" trumfiowała 3:0, ale Robert Lewandowski nie zanotował żadnego trafienia. Z trybun mocno kciuki trzymała za to Anna Lewandowska. Trenerka fitness opublikowała zdjęcia z wizyty na Camp Nou za pośrednictwem mediów społecznościowych. Obok niej zasiadł pewien uśmiechnięty brodacz. Kim on jest?

Marc Gual odejdzie z Jagiellonii Białystok do Legii Warszawa? Mocne stanowisko prezesa Jagi

Lewandowska oglądała mecz Barcelona - Sevilla z trybun

Anna Lewandowska ubrana w czapkę z daszkiem i bluzę nie marzła na trybunach Camp Nou. Z pewnością świetnie się bawiła. U jej boku zasiadł pewien uśmiechnięty brodacz. Wiemy, kim jest! Trenerka fitness i businesswoman oznaczyła mężczyznę, którym był Tomasz Zawiślak.

To bliski przyjaciel Roberta Lewandowskiego. Bliscy kumple mają wiele wspólnych fotografii sprzed lat. Widać, że to prawdziwa relacja, skoro trwa już tak długo. To także bliski współpracownik rodziny Lewandowskich.

Legia Warszawa zatrzymuje gwiazdę. Artur Jędrzejczyk z nowym kontraktem

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze