Po tych komentarzach pod zdjęciem Kubiaka aż robi się niedobrze! Straszny hejt

2021-08-04 8:04
Michał Kubiak
Autor: Cyfra Sport Michał Kubiak

Zarówno siatkarze reprezentacji Polski, jak i kibice Biało-czerwonych nie tak wyobrażali sobie fazę pucharową Igrzysk Olimpijskich w Tokio, z którą podopieczni Viatala Heynena żegnają się już po pierwszym meczu. Nasi siatkarze nie kryli łez po porażce, jednak smutek i rozgoryczenie to nie jedyne, z czym musieli się zmagać. Swoje trzy grosze dorzucili internauci, którzy najechali na Instagram Michała Kubiaka.

Po zdobyciu srebrnego medalu podczas tegorocznej Ligi Narodów, polscy siatkarze jechali na Igrzyska Olimpijskie w Tokio z myślą, że i tutaj uda im się wywalczyć krążek. Na podopiecznych Vitala Heynena liczyli również fani Biało-czerwonych niesieni falą zwycięstw Polaków w fazie grupowej. Rzeczywistość okazałą się jednak brutalna i Biało-czerwoni pożegnali się z turniejem już po pierwszym meczu z Francuzami. Po pięciu setach, Polacy musieli uznać wyższość Francuzów, którzy wygrali 3:2, jednak na parkiecie i przed kamerami nie brakowało łez rozgoryczonych i załamanych Polaków, którzy nie potrafili powtrzymać emocji. Smutek to jednak nie jedyna rzecz, z którą musieli zmagać się polscy siatkarze. Tuż po zakończeniu meczu, na pod jednym ze zdjęć Michała Kubiaka na Instagramie zaczęły pojawiać się kolejne komentarze, w których internauci wyśmiewali się z siatkarza i całej reprezentacji Polski.

Czytaj także: Rosyjski siatkarz szydzi z Kurka! Absolutny skandal, co za chamstwo

Zobaczcie jak polscy siatkarze przeżyli porażkę z Francuzami

Internauci szydzą z Kubiaka i Polski 

Już po pierwszym meczu siatkarzy na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, Biało-czerwoni musieli radzić sobie z najazdem internautów. Wtedy pod zdjęciami wielu zawodników, a nawet w prywatnych wiadomościach żony Bartosza Kurka zaczęły pojawiać się liczne wpisy tworzone przez fanów reprezentacji Iranu. Tym razem pod jednym z postów Michała Kubiaka internauci postanowili dać upust swoim emocjom ciesząc się, że Polska odpadła z turnieju. - Bye bye tokyooo - napisał jeden z internautów dodając trzy emotikony płaczące ze śmiechu. - Finally lost. Back home - brzmiał kolejny komentarz. Pod zdjęciem jednego z gwiazdorów polskiej reprezentacji nie zabrakło również nieco bardzo obraźliwych wpisów, w których pojawiały się przede wszystkim emotikony przedstawiające kał. 

NIE PRZEGAP: Tak piękna żona Fabiana Drzyzgi pociesza go po porażce

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze