Dariusz Szpakowski krzyczy wniebogłosy

i

Autor: Twitter Dariusz Szpakowski krzyczy wniebogłosy

Tokio 2020: Dariusz Szpakowski krzyczał WNIEBOGŁOSY! Był bardzo wzruszony [WIDEO]

2021-07-28 7:30

Musieliśmy na to poczekać kilka dni, ale na szczęscie wreszcie udało się osiągnąć sukces! W nocy z wtorku na środę czasu polskiego wioślarki z czwórki podwójnej Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann zgarnęły srebrny medal igrzysk olimpijskich, a wszystko widzom TVP skomentował wzruszony Dariusz Szpakowski.

Aktualne igrzyska olimpijskie długo przynosiły polskim kibicom same rozczarowania. Tak było jeszcze chociażby we wtorek, kiedy niespodziewanie z turniejem pożegnał się Hubert Hurkacz, a zwiedli także koszykarze 3x3. Fani "Biało-czerwonych" mieli jednak świadomość, że szansa medalowa czai się właściwie za rogiem. Wielkie nadzieje w tym względzie budziły bowiem wioślarki, które walczyły w nocy z wtorku na środę czasu polskiego.

I te nadzieje nie zawiodły! Polskie wioślarki z czwórki podwójnej Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann zgarnęły srerbny medal po ogromnej walce do samego końca. Dla widzów transmitującej zawody stacji TVP skomentował wszystko legendarny Dariusz Szpakowski. Jak możemy ujrzeć na nagraniu wideo, dziennikarz znajduje się w doskonałej formie, a zmagania olimpijskie wywołały u niego wielkie wzruszenie! 

Zobacz też: Przejmujący apel Polek po medalu w Tokio 2020. Uderzyły w hejterów!

Wszyscy fani legendarnego komentatora mogą być szczęśliwi, że po ostatnim zamieszaniu z jego udziałem przy okazji finału piłkarskich mistrzostw Europy, znany dziennikarz zostawił wszystko za sobą i ponownie oddycha pełną piersią ciesząc się z wykonywanego zawodu. Obyśmy byli świadkami jeszcze wielu takich nagrań jak to powyższe w trakcie trwania tokijskich igrzysk olimpijskich.

Terroryści przerwali igrzyska | Kiedyś to było
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze