Lech Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Lech Poznań

Najlepszy trener ekstraklasy wskazuje ulubionego piłkarza. Przepowiada mu wielką karierę. "To dla niego przystanek"

2022-05-26 9:48

Lech ma za sobą wyśmienity sezon, który zakończył wywalczeniem mistrzostwa Polski. To ósmy tytuł poznańskiej drużyny w dziejach klubu. Trener Maciej Skorża podczas gali ekstraklasy wskazał swojego ulubieńca. Przepowiada mu wielką karierę.

Tym piłkarzem jest Jakub Kamiński, który strzelił dziewięć goli i miał osiem asyst. Dostał nagrodę "Młodzieżowiec sezonu". Jednak w nowym sezonie nie wspomoże Lecha w eliminacjach Ligi Mistrzów i ekstraklasie. Będzie występował w Wolfsburgu, z którym kontrakt podpisał jeszcze w zimowym oknie. - Zastąpienie Kuby Kamińskiego to będzie ogromne wyzwanie - powiedział trener Maciej Skorża w rozmowie z naszym portalem podczas gali ekstraklasy. - To osłabienie zespołu. Nie ma się co oszukiwać, ale musimy sobie z tym poradzić. Cieszę się, że Kuba podjął taką decyzję po transferze do Wolfsburga i zgodził się zostać z nami w tej rundzie. Spełnił swoją obietnicę i pomógł nam walczyć o mistrzostwo Polski. Teraz trzymamy za niego kciuki w Bundeslidze. Musimy jak najszybciej wymyślić jakieś rozwiązanie na jego pozycji - dodał szkoleniowiec mistrza Polski.

Jakub Kamiński o transferze do Bundesligi i nauce niemieckiego. Tak reprezentant Polski mówi o sobie

Wywiad z Maciejem Skorżą

Trener Skorża bardzo ceni umiejętności obiecującego pomocnika. Jest przekonany, że może daleko zajść w futbolu. - Tak prywatnie muszę przyznać, że Kuba to jeden z ulubionych moich zawodników w szatni Lecha. Cały czas mu powtarzam, że Bundesliga dla niego to tylko przystanek. Widzę go w lidze angielskiej - zdradził trener Lecha Poznań.

Najlepszy piłkarz ekstraklasy o wyjątkowym sezonie. Ivi Lopez mówi o Polsce, walce o tytuł i przyszłości

Jakub Kamiński

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SUPER EXPRESS
Sonda
Czy Bundesliga to dobry kierunek dla Jakuba Kamińskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze