Pierwszy znany TENISISTA zakażony KORONAWIRUSEM! Nagrał poruszające WIDEO

2020-03-25 20:52 CH
Tenis
Autor: Pixabay

Koronawirus torpeduje imprezy sportowe, a do tego atakuje sportowców. Chińskim paskudztwem zaraziły się już gwiazdy piłkarskie (Paulo Dybala, Bartosz Bereszyński, Paolo Maldini i wielu innych), koszykarskie (Kevin Durant) czy siatkarskie (Earvin N’Gapeth). Teraz do tej smutnej listy dołączył pierwszy znany profesjonalny tenisista. Koronawirusem zaraził się Thiago Seyboth Wild, który nagrał poruszające WIDEO, zwracając się do swoich fanów.

Thiago Seyboth Wild to duży talent. 20-latek z Rio de Janeiro ma już na koncie pierwszy triumf w turnieju rangi ATP. Zajmuje 114. miejsce w rankingu ATP. Niestety właśnie dowiedział się, że zaraził się koronawirusem. Przeprowadzone badania dały wynik pozytywny, podobnie jak w przypadku wielu innych gwiazd sportu, w tym piłkarza reprezentacji Polski Bartosza Bereszyńskiego. Thiago Seyboth Wild o tym, że jest zakażony poinformował w nagranym wideo, który zamieścił na Instagramie.

SEKSOWNA tenisistka leży z NAGĄ WAGINĄ, a na niej siedzą dwa psy! ZDJĘCIE

"Cześć! Chciałem was poinformować, że zaraziłem się koronawirusem. Przez ostatni tydzień byłem odizolowany od innych. Dbałem o siebie i przestrzegałem zasad oraz wskazówek lekarzy. Niech to będzie dla was ostrzeżeniem, że trzeba zostać w domu i dbać o ludzi, których kochacie i pomagać w walce z rozprzestrzenianiem się tej zarazy. Zostańcie w domach i bądźcie bezpieczni" - zwrócił się do fanów brazylijski tenisista Thiago Seyboth Wild.

Znany tenisista ZWARIOWAŁ na kwarantannie? Pije ALKOHOL z pluszowym misiem! ZDJĘCIE

Wyświetl ten post na Instagramie.
Stay safe everyone 🦠 Post udostępniony przez Thiago Seyboth Wild (@thiagoswild)
SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Informacje o koronawirusie w sporcie

Najnowsze