Bartosz Bereszyński

i

Autor: EastNews Bartosz Bereszyński

Bartosz Bereszyński ma KORONAWIRUSA! Wystosował ważny apel

2020-03-14 18:32

Pierwszy reprezentant Polski uzyskał pozytywny test na COVID-19. Bartosz Bereszyński napisał na swoim Instagramie, że mimo zachowywania wszelkich środków ostrożności nie udało mu się uniknąć zakażenia koronawirusem. Zaapelował do wszystkich, by nie wychodzili z domu i zachowywali się odpowiedzialnie. #RazemPrzeciwKoronawirusowi

Koronawirus sieje spustoszenie w Serie A. Pozytywny test na wirusa zanotowano u pięciu osób z Sampdorii Genua - Albina Ekdala, Omara Colleya, Antonino La Guminy i Mortena Thorsby’ego. Niestety, okazało się także, że zachorował na niego reprezentant Polski, Bartosz Bereszyński.

O sprawie poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Co najważniejsze, czuje się dobrze! Zaznaczył, że stosował środki ostrożności, ale podstępna chińska zaraza okazała się przebieglejsza. Obrońca wystosował także ważny apel do kibiców.

- Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu - napisał na Instagramie "Bereś".

Koronawirus. "Jak PRZETRWAĆ epidemię?"

27-letni piłkarz wystąpił w 22 meczach reprezentacji Polski. Od 2017 roku pozostaje piłkarzem Sampdorii Genua. Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia złożyły mu już Legia Warszawa, Sebastian Szymański czy Artur Boruc. Dołączamy się do życzeń i trzymamy kciuki, by udało mu się przejść chorobę bez groźnych powikłań!

Sampdoria Genua: u tych piłkarzy zdiagnozowano KORONAWIRUSA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze