Iga Świątek ma jeszcze szansę na medal w Tokio 2020! Jest jedna nadzieja

2021-07-26 14:15
Iga Świątek
Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Świątek - Ferro O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek US Open II runda Świątek - Ferro GODZINA DATA KIEDY gra Iga Świątek US Open 2 runda

Iga Świątek odpadła z turnieju singla Igrzysk Olimpijskich w Tokio po porażce z Hiszpanką Paulą Badosą. Załamana Polka bardzo przeżyła swoją klęskę, ale wielu kibiców liczy, że szybko się otrząśnie, ponieważ to jeszcze nie koniec jej przygody z igrzyskami olimpijskimi. Reprezentantka Polski wciąż ma jeszcze szasnę na olimpijski medal, ponieważ będzie jeszcze walczyć w mikście.

Iga Świątek, czyli obecnie ósma rakieta świata sensacyjnie odpadła w II rundzie turnieju singla na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Nasza reprezentantka musiała uznać wyższość Hiszpanki Pauli Badosy, która rozegrała wręcz fenomenalne spotkanie. Bezpośrednio po spotkaniu Polka nakryła się ręcznikiem i zaczęła płakać. Trwało to kilka minut. Kibice liczą na to, że Świątek szybko się otrząśnie, ponieważ Polka wciąż liczy się w walce o medale. W Japonii zagra bowiem jeszcze w mikście z Łukaszem Kubotem. Jej partner również miał już szansę pokazać się na igrzyskach w Japonii. Niestety również odpadł przedwcześnie w deblu, gdzie grał wraz z Hubertem Hurkaczem. Polacy musieli uznać wyższość niemieckiego duetu Jana-Lennarda Struffa i Alexadra Zvereva.

Wielka rozpacz Igi Świątek! Zeszła z kortu i... To zdjęcie mówi wszystko

Zobacz także: Załamana Iga Świątek płacze po porażce na Igrzyskach Olimpijskich 

Duet Świątek - Kubot może być teraz dodatkowo zmotywowany przez głód zwycięstwa oraz chęć udowodnienia, że ich dotychczasowe wyniki były wyłącznie przypadkiem. Rywal naszych reprezentantów nie jest jeszcze znany, ponieważ losowanie drabinki turniejowej nastąpi dopiero 27 lipca. Występ Igi Świątek z Łukaszem Kubotem w mikście będzie kolejnym wspólnym spotkaniem tej pary na korcie. W przeszłości najbardziej doświadczony polski deblista oraz najlepsza polska tenisistka grali razem podczas Australian Open. W ubiegłym roku udało im się dojść do ćwierćfinału. Wcześniej oraz później udało im się dojść do II rundy zmagań w Australii. 

Iga Świątek: Czułam, że jestem pod ścianą. Płacz? Jesteśmy tylko ludźmi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze