Gest prezesa PZPN. Zbigniew Boniek przyłączył się do akcji "Owacje dla służby zdrowia"

2020-04-05 17:32 MaSz
Zbigniew Boniek
Autor: Marcin Gadomski Zbigniew Boniek

W każdą niedzielę po godzinie 17:00 Polacy mogą wyrazić swoją solidarność z pracownikami służby zdrowia, którzy podczas pandemii koronawirusa wykonują heroiczną pracę i walczą o nasze życie. Wystarczy otworzyć okno, wyjść na balkon i oklaskami podziękować wszystkim osobom ze środowiska medycznego, które zmagają się z koronawirusem. Teraz do akcji "Owacje dla służby zdrowia" przystąpił również prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Wcześniej akcję wspierały także inne znane osoby jak m.in. piosenkarka Kasia Kowalska, której córka została zakażona koronawirusem. Teraz kolejną osobą jest prezes PZPN Zbigniew Boniek. Szef polskiego związku opublikował w mediach społecznościowych nagranie na którym widać jak stoi na balkonie i bije brawo.

Piłkarze Fiorentiny wygrali z koronawirusem

W ten sposób wyraził gest solidarności z lekarzami, pielęgniarkami, ratownikami i całą służbą zdrowia. Wszyscy oni podczas pandemii koronawirusa cały czas bez wytchnienia pracują i dbają o nasze zdrowie. Dlatego trzeba docenić ich wysiłek i pokazać, że jesteśmy z nimi w tym okresie, że wspólnie postaramy się pokonać koronawirusa. - Owacje dla służby zdrowia. Naprawdę, nie robię tego dlatego, że to jest taka akcja, lecz czuję w środku, w sercu, że należą się wam wielkie aplauzy. Jesteście wspaniali - powiedział na filmiku sternik piłkarskiego związku.

Piękna akcja Sigmy Ołomuniec w walce z koronawirusem. Czeski klub szyje maski ochronne

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze