Piłkarze Fiorentiny wygrali z koronawirusem. Patrick Cutrone wyzdrowiał

2020-04-05 16:24 MaSz
Patrick Cutrone, AC Milan
Autor: EastNews Patrick Cutrone

Dobre wiadomości napływają z Włoch. Władze Fiorentiny wydały komunikat w którym potwierdzają, że piłkarze tego klubu wracają do zdrowia. Wśród zakażonych koronawirusem był m.in. Patrick Cutrone. Włoski napastnik jest już zdrowy. Podobnie jak jego koledzy German Pezzella i Duszan Vlahović.

Cały świat zmaga się z szalejącą pandemią koronawirusa. Najtrudniejsza sytuacja jest we Włoszech. Serie A przerwała rozgrywki i nie wiadomo, kiedy je wznowi. Wśród zakażonych koronawirusem był m.in. Bartosz Bereszyński, obrońca Sampdorii Genua i reprezentacji Polski.

Piękna akcja Sigmy Ołomuniec w walce z koronawirusem. Czeski klub szyje maski ochronne

Trudna sytuacja była także w Fiorentinie, gdzie bramkarzem jest Bartłomiej Drągowski. Kilku jego kolegów, a także pracowników klubu zostało zakażonych koronawirusem. Dziś włoski klub wydał na oficjalnej stronie komunikat w sprawie zdrowia zawodników. Przeprowadzono testy, które wykazały, że kluczowi gracze włoskiej drużyny mają się dobrze. - Fiorentina z przyjemnością informuje, że testy przeprowadzone w ciągu ostatnich kilku dni u Patricka Cutrone, Germana Pezzelli i Dusana Vlahovicia na obecność COVID-19 dały wynik negatywny. Jeszcze raz dziękujemy lekarzom, pielęgniarkom i szpitalom, którzy pomagają wszystkim w tak krytycznym i delikatnym momencie dla kraju i całego świata - napisano w oświadczeniu na stronie klubu włoskiej Serie A

Piłkarz Manchesteru City zachęcał do izolacji, a sam urządził w domu SEKS PARTY z prostytutkami

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze