Piłkarz Manchesteru City zachęcał do izolacji, a sam urządził w domu SEKS PARTY z prostytutkami

2020-04-05 13:34
Kyle Walker
Autor: AP Kyle Walker

Znany piłkarz Manchesteru City i reprezentant Anglii Kyle Walker publicznie namawiał ludzi na bezwzględne stosowanie się do zaleceń władz związanych z izolacją i unikaniem kontaktów w czasie pandemii koronawirusa. Tymczasem sam nie zamierzał się do nich w żaden sposób stosować. Zaprosił do mieszkania na imprezę kolegę i zamówił dwie luksusowe prostytutki!

Jedna z zaproszonych call-girls, 21-letnia Louise McNamara, opowiedziała dziennikowi „The Sun”, co się wydarzyło. To była trzygodzinna seks-impreza. Dziewczyna pracująca dla agencji towarzyskiej powiedziała, że szef wskazał jej adres, pod którym ma się spotkać z „wysoko postawionym klientem” i że zleceniodawca szuka „kogoś z klasą”. Pojawiła się tam ok. 22.30. Okazało się, że w zabawie brała jeszcze udział druga kobieta, 24-letnia Brazylijka, i kolega piłkarza. Wszystko działo się w luksusowym apartamencie w miejscowości Hale, który piłkarz wynajmuje płacąc 8000 funtów miesięcznie.

SEKSOWNA córka Mayweathera aresztowana za ATAK NOŻEM

Jak dodaje Louise, piłkarz przedstawił się jej jako „Kai”, a ona nie zdawała sobie początkowo sprawy, z kim ma do czynienia. Dopiero druga dziewczyna wyjawiła jej, że „Kai” jest znanym piłkarzem. Louise zrobiła mu nawet kilka zdjęć gdy był w samym slipkach i gdy liczył pieniądze. Usługa łącznie kosztowała obu panów 2200 funtów.

McNamara zdradziła sporo szczegółów, między innymi ten, że Walker po zaproszeniu jej do sypialni, wyjął paczkę złotych prezerwatyw firmy Shine...

Obie panie opuściły apartament około 2 w nocy. Na niezły żart zakrawa fakt, że później tego dnia Walker w swoich mediach społecznościowych namawiał ludzi do... odpowiedzialnego zachowania w czasie pandemii, niewychodzenia z domu, niegromadzenia się i dbania o zdrowie swoje i innych.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🙏🏾 #StayHomeSaveLives Post udostępniony przez Kyle Walker (@kylewalker2)

PIĘKNA Maria Szarapowa zdradziła swój NUMER TELEFONU! "Piszcie do mnie!"

McNamara w rozmowie dla „The Sun” przyznała, że to wyjątkowa hipokryzja ze strony zawodnika. – Z jednej strony zaprasza nieznajomych do swojego domu na seks, a potem poucza jak zachowywać bezpiecznie – skomentowała.

Szalony mecz Neymara z dwoma psami. Zwróćcie uwagę na jeden SZCZEGÓŁ [WIDEO]

Walkerowi grozi surowa kara od klubu za złamanie zasad izolacji i spotykania się z ludźmi. Piłkarz kajał się po wyjściu na jaw historii, ale poza standardowymi przeprosinami dla wszystkich („Jako piłkarz powinienem stanowić wzór...”) nie zawarł w oświadczeniu niczego nadzwyczajnego. Kub już zapowiedział ostre sankcje dyscyplinarne w najbliższych dniach.

Obrońca Man City nie jest niewiniątkiem, jeśli chodzi o życie uczuciowe. Niedawno rozstał się z długoletnią przyjaciółką Annie Kilner, po tym jak wyszło na jaw, że to nie ona, ale modelka Lauryn Goodman będzie matką jego dziecka...

Pozostałe informacje o koronawirusie w sporcie:

Najnowsze