Wings for Life World Run odwołane. Wszystko przez KORONAWIRUSA

2020-03-25 13:42 MC, Materiały prasowe
Wings for Life World Run
Autor: Wings for Life World Run/Bartek Wolinski Wings for Life World Run

W związku z koronawirusem, globalne wydarzenie Wings for Life World Run, mające odbyć się 3 maja 2020 w Poznaniu i dwunastu innych lokalizacjach na całym świecie, zostało odwołane. Anulowanie grupowych biegów nie oznacza jednak, że społeczność Wings for Life World Run się zatrzyma. Zarejestrowani uczestnicy już deklarują w social mediach chęć pozostawienia swoich opłat startowych na koncie fundacji, by nadal móc wspierać jej misję. Fundacja Wings for Life od lat nieprzerwanie poszukuje skutecznej metody leczenia urazów rdzenia kręgowego.

W najbliższych dniach zarejestrowani uczestnicy staną przed wyborem zagospodarowania opłaty startowej. Ci, którzy zdecydują się zostawić opłatę startową, otrzymają voucher umożliwiający im 3 maja 2020 wzięcie udziału w indywidualnym biegu z aplikacją mobilną Wings for Life World Run. App Run dla biegnących w pojedynkę odbędzie się, jeżeli pozwoli na to sytuacja epidemiczna w kraju. Organizatorzy szukają również sposobu na dostarczenie tym osobom koszulki startowej i pamiątkowego medalu. Pozostali będą mogli uzyskać zwrot opłaty startowej.

Bieganie a koronawirus. Czy można biegać podczas epidemii?

- Pomaganie nie zna granic. Wings for Life World Run to inicjatywa, która jednoczy wszystkich, niezależnie od lokalizacji i okoliczności (...). Ze wzruszeniem czytałem setki komentarzy z deklaracjami, by wpisowe zostawić jako darowiznę. To niezwykle budujące, jak wspólnie, mimo niełatwych czasów chcemy pomagać. Patrzymy w przyszłość z optymizmem i ufamy, że niedługo znów będziemy mogli cieszyć się bieganiem - powiedział dyrektor sportowy poznańskiego biegu Paweł Januszewski.

Koronawirus w Polsce: Czy można biegać? Policjant odpowiedział jednoznacznie!

Wings for Life World Run w pełnej odsłonie powróci za rok, 9 maja 2021. Zapisy na flagowe biegi z Samochodami Pościgowymi wyznaczającymi linię mety i te z aplikacją mobilną, umożliwiające uczestnictwo w dowolnej lokalizacji, zostaną otwarte jesienią.

Policja u Lewandowskiego podczas programu na żywo!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koronawirus w sporcie

Najnowsze