Roger Federer broni się przed koronawirusem w czapce i dresie. W takim wdzianku ma apel [WIDEO]

2020-04-04 12:07 JWa
Roger Federer
Autor: Twitter / rogerfederer Roger Federer

Roger Federer, podobnie jak większość sportowców, ma przymusową przerwę od występów przed szerszą publiką. W obawie o zdrowie i życie odwołano tenisowe turnieje. Szwajcar, chcąc zachować formę, ćwiczy indywidualnie w zimowej scenerii. Ubrany w czapkę i dres, wygłosił ważny apel, którego adresatami są wszyscy jego fani.

Roger Federer nie zamierza się zaniedbać podczas przymusowej przerwy od gry w tenisa, spowodowanej pandemią koronawirusa. Kilka dni temu Szwajcar zaprezentował filmik z indywidualnych ćwiczeń efektownych uderzeń, a teraz zaprezentował fanom magiczne, zimowe warunki, w których w odosobnieniu szlifuje formę. Ubrany w obcisłą czapkę i szary dres, jaki niemal każdy z nas miał lub ma w szafie, odbija piłkę o ścianę efektownymi półwolejami. Oprócz tego przekazał ważny apel pod adresem wszystkich obserwujących jego profile w mediach społecznościowych.

Hurkacz, Świątek, Linette, Radwańska i Kubot biją razem w KORONAWIRUSA! Wspaniała akcja polskich tenisistów

Roger Federer poprosił obserwujących, by wytrwali w odosobnieniu. Wtedy mamy wspólnie wygrać walkę z koronawirusem. Jednocześnie zaapelował o podtrzymanie aktywności fizycznej. - Liczę, że wszyscy są bezpieczni i przede wszystkim zdrowi. Bądźcie aktywni i myślcie pozytywnie. Wspierajmy się wzajemnie i przejdźmy przez to razem - przekazał na materiale wideo 38-letni tenisista.

Roger Federer nie zamierza jednak tylko apelować. Już wcześniej wraz z żoną Mirką przekazał ogromną kwotę na walkę z pandemią koronawirusa. Szwajcarski as tenisa z małżonką podarowali milion franków szwajcarskich dla potrzebujących.

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przeczytaj więcej o wpływie koronawirusa na sport:

Najnowsze