Kolejny właściciel znanego klubu zakażony KORONAWIRUSEM! W tej ekipie gra Polak

2020-03-17 19:25 TW, MaSz
Jakub Świerczok, Ludogorec Razgrad - AC Milan
Autor: East News

Kolejna osoba zakażona koronawirusem. Jest nim Kirił Domuscziew, właściciel Ludogorec Razgrad, jeden z najbogatszych osób w Bułgarii. Poinformował w mediach społecznościowych, że dwa razy robił badania. Za drugim razem okazało się, że wynik testu jest pozytywny. Piłkarzem mistrza Bułgarii jest polski napastnik Jakub Świerczok. Czy cały zespół będzie musiał poddać się kwarantannie?

W 1/16 finału Ligi Europy Ludogorec Razgrad rywalizował z Interem Mediolan. Do kolejnej rundy awansował włoski gigant. Na rewanż do Mediolanu mistrzowie Bułgarii wyruszyli wyposażeni w maski ochronne, rękawiczki i płyn do dezynfekcji. Ponadto z zespołem poleciał lekarz z Akademii Wojskowej, który czuwał nad bezpieczeństwem drużyny. Po powrocie całej delegacji, która podróżowała do Włoch, zrobiono dwa testy. Wszyscy byli zdrowi. 

Koronawirus: Co z Euro, Ligą Mistrzów, ligami krajowymi? Wszystkie decyzje UEFA w jednym miejscu!

Właściciel bułgarskiego klubu Kirił Domuscziew ogłosił właśnie, że jest zakażony koronawirusem. Wyjaśniamy: on jednak nie podróżował z piłkarzami do Mediolanu. Jeden z najbogatszych Bułgarów zgłosił się dziś na badania w Sofii. - Drodzy przyjaciele, po pierwszym negatywnym teście na obecność Covid-19, poczułem się niekomfortowo, więc zrobiłem kolejny test, który okazał się pozytywny - czytamy w mediach społecznościowych. - Stosując się do wszystkich wymagań nałożonych przy kwarantannie, jestem izolowany i obecnie się leczę. Dziękuję lekarzom, którzy dbają o mnie! Wierzę, że wkrótce będę zdrowy i znowu będę z wami! Uważajcie na siebie, przestrzegajcie wszystkie zasady, ale się nie bójcie! Zwalczymy tego wirusa! - zakończył wpis właściciel Ludogorca Razgrad.

Koronawirus. Fabregas w kwarantannie pozdrowił swoich sąsiadów. To HIT Internetu! [WIDEO]

Czy to oznacza, że piłkarze Ludogorca będą musieli poddać się 14-dniowej kwarantannie? W kadrze zespołu jest polski napastnik Jakub Świerczok. Rozgrywki ligi bułgarskiej zostały zawieszone do 13 kwietnia. Piłkarze Ludogorca mają wolne do 23 marca. Na początku marca o zakażeniu koronawirusem poinformował także Evangelos Marinakis, który jest właścicielem Nottingham Forest i Olympiakosu Pireus.

Pandemię koronawirusa wykorzystał na... oświadczyny. Piłkarz zaręczył się z pięknością podczas kwarantanny

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze