Koronawirus. Lekarz popełnił samobójstwo. Pracował z Grzegorzem Krychowiakiem

2020-04-05 21:36 MaSz
Świeczka, znicz
Autor: Pixabay Świeczka

Wstrząsająca wiadomość napłynęła z Francji. Trudno w to uwierzyć, ale niestety to prawda. Świat sportu, świat futbolu w tym kraju jest zszokowany po tym co się wydarzyło. Lekarz francuskiego klubu Stade de Reims Bernard Gonzalez popełnił samobójstwo. Był zakażony koronawirusem. Miał 60 lat. Wiadomość o śmierci lekarza na Twitterze podał dalej Grzegorz Krychowiak. Pomocnik reprezentacji Polski był piłkarzem Reims przez cztery sezony.

Pandemia koronawirusa, która szaleje na świecie, odciska coraz większe piętno, zaczynają się rozgrywać ludzkie tragedie. Ludzie nie radzą sobie z problemami i dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Taka właśnie miała miejsce we Francji.

Koronawirus: Lewandowscy wsparli kolejny szpital. "Każda złotówka jest dla nas cenna"

W niedzielę na własne życie targnął się lekarz Bernard Gonzalez, który od ponad dwudziestu lat związany był z klubem z Reims. Podobno przed kilkoma dniami zrobił test na obecność w organizmie COVID-19. Wynik był pozytywny. Jednak jak czytamy we francuskich mediach nikomu o tym nie powiedział. Nie wzbudzał podejrzeń.

Jednak nie wytrzymał psychicznie i zdecydował się na samobójczy krok. Zostawił pożegnalny list. Informację o śmierci klubowego lekarza została potwierdzona przez władze miasta jak i szefów zespołu. - Moje myśli są przy jego rodzinie. Jestem wstrząśnięty - przyznał Jean-Pierre Caillot, prezydent Stade de Reims. 

Wojciech Szczęsny i jego żona Marina stoją na dachu i KLASZCZĄ. O CO IM CHODZI?! [WIDEO]

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości