Lewis Hamilton mógł się zarazić koronawirusem. Niedawno przebywał z zakażonymi osobami

2020-03-17 7:29
Kornawirus, Lewis Hamilton, Idris Elba, Sophie Trudeau
Autor: Instagram Sześciokrotny mistrz świata F1 Lewis Hamilton (w środku) przebywał niedawno z osobami, u których potem stwierdzono koronawirusa: aktorem Idrisem Elbą (drugi z prawej) i żoną premiera Kanady Sophie Trudeau (z lewej)

Nie ma ucieczki od koronawirusa, podobnie jak trudno przewidzieć, czy osoby, z którymi się stykamy, nie są nosicielami i nas nie zarażą. W trudnej sytuacji może się znaleźć sześciokrotny mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton. Okazało się, że na początku marca był na publicznym spotkaniu z osobami, z których dwie niedawno ogłosiły, że zostały zakażone. #RazemPrzeciwKoronawirusowi

Chodzi o znanego brytyjskiego aktora Idrisa Elbę i żonę premiera Kanady, Sophie Trudeau. Kilkanaście dni temu wszyscy uczestniczyli w imprezie charytatywnej w Londynie i nawet sfotografowali się wspólnie. Spotkanie miało miejsce 4 marca. Po powrocie do Kanady i 10 dniach okazało się, że Trudeau ma symptomy koronawirusa – m.in. gorączkę, a badanie potwierdziło obawy. Taką samą wiadomość o zarażeniu przekazał w poniedziałek 16 marca Elba, uspokajając, że czuje się dobrze.

Koronawirus. "Jak PRZETRWAĆ epidemię?"

Nic dziwnego, że wśród zagrożonych zarażeniem może być także Hamilton, widziany w bliskim kontakcie z Trudeau i Elbą. Na razie nie ma informacji, by Brytyjczyk podjął jakieś działania w tej sprawie: zdecydował się na kwarantannę czy się przebadał. W swoich mediach społecznościowych zamieścił natomiast filmik instruktażowy... jak uniknąć koronawirusa. Lewis zademonstrował sposób poprawnego i dokładnego mycia rąk.

21-letni trener ZMARŁ na koronawirusa

Tu kupisz Super Express w czasie kwarantanny

Więcej o koronawirusie w świecie sportu:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze