Koronawirus: Anthony Joshua poddany kwarantannie. To efekt SPOTKANIA z księciem Karolem

2020-03-25 16:15 MC
Anthony Joshua - Andy Ruiz Jr.
Autor: AP Fragment walki Anthony Joshua - Andy Ruiz Jr.

Mistrz świata federacji WBA, IBF, WBO i IBO w wadze ciężkiej Anthony Joshua postanowił poddać się domowej kwarantannie. Stało się to po tym, jak media poinformowały, że koronawirusa zdiagnozowano u księcia Karola. Do ich spotkania doszło nieco ponad dwa tygodnie temu.

W środę w mediach pojawiła się informacja, że syn królowej Elżbiety książę Karol ma koronawirusa. To postawiło na baczność między innymi Anthony'ego Joshuę. Jeden z najlepszych pięściarzy świata spotkał się z księciem szesnaście dni temu - podczas Dnia Wspólnoty Narodów, gdy na Wyspach Brytyjskich było potwierdzonych nieco ponad 300 przypadków. Teraz liczba zakażonych rośnie w ogromnym tempie...

- AJ przebywa w domu w związku z zaleceniami władz i czuje się dobrze. Chciałby życzyć wszystkim zakażonym szybkiego powrotu do zdrowia i bardzo dziękuje wszystkim walczącym z koronawirusem - powiedział rzecznik mistrza świata.

Joshua kolejną walkę ma stoczyć 20 czerwca z Kubratem Pulewem na stadionie Tottenham Hotspur. Chociaż jego rywal w to nie wierzy, o czym mówił już wcześniej. Na razie nie podjęto jednak żadnej decyzji, czy pojedynek zostanie przełożony w związku z epidemią koronawirusa.

Książę Karol zarażony koronawirusem. Co z rodziną królewską? [SUPER RAPORT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koronawirus w sporcie

Najnowsze