Koronawirus: Mariusz Pudzianowski tak zareagował na kwarantannę. Rzadko spotykany zwrot!

2020-03-17 21:48 JWa
Mariusz Pudzianowski
Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce. Zawodnik KSW zyskał serca fanów dzięki występom w zawodach strongmanów przed laty. Później udowodnił, że przejście do MMA nie było błędem, odnosząc kilka imponujących zwycięstw. Teraz, jak wszyscy, stara się ograniczać kontakty z ludźmi ze względu na epidemię koronawirusa. Jednak na szczęście wciąż bryluje w mediach społecznościowych, dzięki czemu ciekawi wiedzą co u niego się dzieje!

Mariusz Pudzianowski w swoim sportowym życiu widział już wiele. Przed laty przeciągał na przykład samoloty, by później przerzucić się na walki w klatce. Jednak sytuacja kwarantanny z powodu epidemii koronawirusa w Polsce jest dla niego nowością, podobnie jak dla milionów rodaków. Zawsze aktywny "Pudzian" stanął przed sporym dylematem. Jego wrodzona ambicja nie pozwoliła jednak zbyt długo zastanawiać się nad tym, co dalej. Na swoich mediach społecznościowych poinformował, że okres izolacji nie jest dla niego w żaden sposób przerwą od codziennych treningów.

Kto PODBIŁ OKO Pudzianowi? -> SPRAWDŹ!

Na swoje story Mariusz Pudzianowski wrzucił zdjęcie, na którym widać jego umięśnioną sylwetkę. Dołączył do niego wymowny opis. "Ni ma leżenia u mnie" - napisał, dodając emotikonki bicepsów. To każe przypuszczać, że Pudzian dalej ciężko ćwiczy, by przygotować się na kolejne sportowe wyzwania.

Mariusz Pudzianowski
Autor: Facebook / Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski

Uwagę przykuwa zwrot "Ni ma". To regionalizm, który dzisiaj jest raczej rzadko używany i możemy spotkać go przede wszystkim w szkolnych lekturach pochodzących sprzed lat. Jest to zaskakujące, ale nie tak bardzo jak najbardziej zagadkowy post Pudziana w historii. Możecie go zobaczyć TUTAJ.

O koronawirusie w sporcie możesz przeczytać więcej:

Najnowsze