Piękny gest gwiazdy Bayernu Monachium. Philippe Coutinho pomaga biednym w Brazylii

2020-04-02 20:50 MaSz
Philippe Coutinho i Everton
Autor: EastNews Philippe Coutinho i Everton

Cały świat walczy z pandemią koronawirusa. W tym trudnym dla nas wszystkich okresie liczy się każda szlachetna inicjatywa. Piękny gest wykonał Philippe Coutinho. Gwiazdor Bayernu Monachium nie zapomina o najuboższych. Brazylijczyk wspomógł mieszkańców Rio de Janeiro niezbędnymi produktami.

Liga niemiecka ma przerwę w rozgrywkach ze względu na pandemię koronawirusa. Piłkarze przebywają w domach, nie wiadomo kiedy wrócą do normalnych zajęć. Na czele Bundesligi jest Bayern Monachium. Na szlachetny gest zdecydował się Philippe Coutinho, który do mistrza Niemiec jest wypożyczony z Barcelony. Lider Bayernu Monachium wspomógł rodaków z faweli Barreira do Vasco i Mangueira w Rio de Janeiro. Właśnie w tym mieście urodził się Brazylijczyk.

Gwiazda Tottenhamu Londyn idzie do wojska! Son odbędzie szkolenie w Korei

Media w Brazylii podały, że as Bayernu przekazał pieniądze na zakup najbardziej potrzebnych produktów higienicznych i spożywczych. W sumie do najbiedniejszych mieszkańców trafiło blisko dwadzieścia ton produktów. Trzeba przyznać, że to piękna inicjatywa z jego strony, którą należy pochwalić.

Lewandowski będzie poddawany testowi na koronawirusa co TRZY DNI?! Śmiały pomysł Niemców

Koronawirus - najnowsze wiadomości w sporcie

Najnowsze