Jose Mourinho założył maseczkę i ruszył w miasto! Tak pomaga w walce z KORONAWIRUSEM

2020-03-24 9:15 MD
Jose Mourinho w maseczce
Autor: Twitter Jose Mourinho w maseczce

Problem pandemii koronawirusa dotyczy całego świata i ludzie nie ustają w wysiłkach, by pomagać sobie w tym trudnym dla wszystkich okresie. Znakomity przykład płynie od jednego z najsławniejszych trenerów piłkarskich - Jose Mourinho. Portugalczyk postanowił w sposób czynny zaangażować się w pomoc w obliczu ciężkiej sytuacji.

Wszystkie najlepsze ligi piłkarskie na świecie od kilkunastu dni nie prowadzą swoich rozgrywek i w najbliższych tygodniach sytuacja ta nie ulegnie zmianie. Ludzkość ma bowiem obecnie dużo większe problemy niż skupianie się na meczach piłkarskich. Za wszelką cenę trzeba powstrzymać chińską zarazę, która rozprzestrzenia się po kolejnych krajach Europy zbierając śmiertelne żniwo. Sytuacja nie oszczędza także i Wielkiej Brytanii.

Koronawirus. Mecz Ligi Mistrzów był BIOLOGICZNĄ BOMBĄ. Ekspert nie ma wątpliwości

I to własnie tam na pomoc postanowił ruszyć trener londyńskiego Tottenhamu, Jose Mourinho. Portugalczyk założył maseczkę i pomógł w dostarczaniu żywności osobom starszym, znajdującym się w grupie największego ryzyka pod kątem zarażenia się koronawirusem. Szkoleniowiec pomógł fundacjom Age UK i Love Your Doorstep podkreślając, że może to uczynić każdy poprzez zostanie wolontariuszem czy choćby wsparcie finansowe.

Piłkarze Interu UCIEKAJĄ z Mediolanu! Boją się KORONAWIRUSA

Widok tak znanego trenera z maseczką na twarzy pakującego żywność potrzebującym bez wątpienia nie należy do najbardziej popularnych. Fakt włączenia się do akcji przez Mourinho z pewnością jednak cieszy i pokazuje, że wszyscy chcą pomóc sobie w tym bardzo trudnym dla każdego czasie.

Robert Lewandowski straci FORTUNĘ! Wszystko przez swój SZLACHETNY GEST

Zobacz także:

Najnowsze