Nie zgadniesz, co Bartosz Kurek ogląda w tv podczas kwarantanny w Italii [WIDEO, ZDJĘCIA]

2020-03-22 9:44
Bartosz Kurek, reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Jak wszyscy, sportowcy są w trakcie pandemii koronawirusa uziemieni w domach. Wielu próbuje urozmaicić sobie nudę wykonywaniem ćwiczeń gimnastycznych przy pomocy sprzętów dostępnych w czterech ścianach. A w przerwach pora na trochę relaksu i tu z pomocą przychodzi rozrywka telewizyjna: seriale, programy albo wspominki sportowe na ekranie. To ostatnie wybrał Bartosz Kurek, czołowy polski siatkarz, który przebywa teraz we Włoszech.

Kurek na co dzień występuje w klubie Vero Volley Monza, czyli praktycznie w epicentrum koronawirusa we włoskiej Lombardii. Jak wszyscy mieszkańcy regionu, stosuje się do obostrzeń związanych z przebywaniem w domu i opuszczaniem go tylko w uzasadnionych przypadkach. A w domu zabija czas wspólnie z narzeczoną Anną Grejman. Właśnie ona wrzuciła do sieci zabawny filmik.

Mateusz Bieniek może ćwiczyć na siłowni we włoskim klubie. Procedura jest niezwykle surowa

Siatkówka, Bartosz Kurek, telewizja, mecz, Włochy, Polska - USA
Autor: Instagram/grejmanka Bartosz Kurek oglądający w swoim mieszkaniu we Włoszech półfinałowy mecz MŚ 2018 Polska - USA

Widać na nim Bartka (zresztą z idealnie ogoloną łysą glacą) leżącego na sofie i oglądającego telewizję. A na ekranie – półfinał pamiętnych mistrzostw świata 2018, w którym Polacy zmierzyli się w turyńskim Pala Alpitour z Amerykanami. Był to najlepszy mecz Biało-Czerwonych w tej imprezie, który po kapitalnej walce wygrali 3:2 i awansowali do potyczki o złoto z Brazylijczykami (ogranymi potem już dużo łatwiej w finale 3:0).

.

Kurek też ma co wspominać, bo jak cała drużyna, w starciu z USA wzniósł się na wyżyny umiejętności. Rozegrał najlepsze spotkanie w turnieju, zdobywając 29 pkt. W oczekiwaniu na wznowienie olimpijskiego sezonu jest więc co wspominać...

Bartosz Kurek opowiada o sytuacji z koronawirusem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pozostałe wiadomości o koronawirusie w sporcie:

Najnowsze