Formula 1 idzie z duchem pandemii. W oficjalnym sklepie można kupić maseczki

2020-06-29 14:22
Formuła 1, maski, sklep firmowy
Autor: F1.com Tak prezentują się maseczki z logiem Formuły 1

19 euro za trzy sztuki – oto cena maseczek ochronnych, jakie do sprzedaży wprowadziła Formuła 1. W oficjalnym internetowym sklepie F1 pojawiły się okolicznościowe osłony na twarz.

F1 traktuje bardzo poważnie reżim sanitarny wprowadzany w związku z koronawirusem. Rozpoczynającej się w niedzielę rywalizacji co prawda nie zobaczą na żywo kibice (wciąż obowiązuje zakaz wpuszczania na trybuny publiczności), ale kierowcy i członkowie ekip przejdą surowe kontrole sanitarne i zostaną objęci wyjątkową ochroną – tak by zminimalizować ryzyko zainfekowania i rozprzestrzenienia się koronawirusa. Medyczne testy będą prowadzone co kilka dni. W razie stwierdzenia obecności zarazka u kierowcy zostanie on odizolowany, a jego rolę przejmie rezerwowy.

Ważna informacja dla Roberta Kubicy. Wiemy, kiedy Alfa Romeo ogłosi decyzje personalne na 2021 rok

Już wcześniej na pomysł produkowania maseczek z własnym logo wpadł Renault. Wprowadził do sprzedaży dwa wzory. Formuła 1 oferuje chętnym komplet trzech masek, w dwóch kolorach, z różnymi symbolami. Na razie trwa wstępne zbieranie zamówień, sprzedaż i wysyłka ruszą od 6 lipca, czyli dzień po pierwszym Grand Prix 2020 roku w Austrii. Na maskach możemy dostrzec logo F1, a także tęczowy pasek symbolizujący akcję „WeRaceAsOne” skierowaną przeciwko rasizmowi.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Kubica i Raikkonen w Warszawie. Ich bolid oglądał prezydent Duda

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Inne informacje o koronawirusie w sporcie:

Najnowsze