Gwiazda UFC chciała być jak Maria Szarapowa. Mężczyźni wysyłają jej zdjęcia PENISÓW

2020-04-06 19:57 MD
Paige VanZant
Autor: INSTAGRAM Paige VanZant

Czas spędzany w kwarantannie bywa dla wielu osób uciążliwy i nudny. Stąd też z pomocą przychodzą znani sportowcy, którzy próbują zadbać o to, aby rozbawić swoich fanów, zapewnić im rozrywkę i przyczynić się do tego, aby izolacja przebiegała w należyty sposób. Gwiazda UFC, Paige VanZant, przyznała jednak, że po części pożałowała otwarcia się na swoich sympatyków.

Pełnym nazwiskiem Paige VanZant jest Paige Michelle Vanderford. Kobieta stoczyła w swojej karierze wojowniczki MMA już kilkanaście walk, z czego większość wygrała Jej specjalnością jest brazylijskie jujutsu. Prywatnie żyje w związku z Austinem Vanderfordem, który również uprawa mieszane sztuki walki. Jej konto na Instagramie zrzesza natomiast niemal 2,5 mln fanów i wojowniczka postanowiła wykorzystać je, by umilić czas fanom.

Obłędnie SEKSOWNA zawodniczka UFC świeci GOŁĄ PUPĄ w kuchni, gotując posiłek! Te ZDJĘCIA to już przesada?!

Wzorem gwiazdy tenisa, Marii Szarapowej, postanowiła odpisywać fanom na wiadomości wysyłane w mediach społecznościowych. Mówiąc o tak szerokim gronie odbiorców z pewnością o to trudno, ale jednak kobieta postanowiła się poświęcić i w czasie kwarantanny podejść do sprawy właśnie w ten sposób. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że kilku sympatyków Amerykanki nie do końca potrafiło się zachować.

SEKSOWNA wojowniczka MMA spędza kwarantannę w... bikini! [GALERIA]

Jak przyznała zawodniczka MMA, pośród szeregu fajnych wiadomości dostała także te nieprzyzwoite. - Staram się przeczytać wszystkie wasze wiadomości i odpisać każdemu. Mam z tego dużo frajdy oprócz trzech zdjęć penisów. To nie było fajne - stwierdziła VanZant.

Cóż - w Internecie jak i w każdym innym obszarze życia. Wypadałoby się potrafić zachować...

Super Raport 6 IV (Haidar, Czarnecki)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zobacz także:

Najnowsze