Khabib Nurmagomedov nie chciał poddać się testowi na KORONAWIRUSA

2020-06-02 13:09 MC
Khabib Nurmagomedov
Autor: Instagram/khabib_nurmagomedov Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov wciąż drży o zdrowie i życie swojego ojca. Jak poinformowały media, ostatnio odmówił przejścia testy na obecność koronawirusa. Przekonywał lekarzy, że powinni skupić się na wyleczeniu jego ojca.

57-letni ojciec Khabiba Nurmagomedova walczy o życie po tym, jak koronawirus wywołał u niego komplikacje związane z sercem. Według serwisu rt.com, lekarze proponowali zawodnikowi, żeby się przebadał, jednak ten odmówił. Tłumaczył, żeby skupili się wyłącznie na jego ojcu. Kilka dni temu prezydent Rosji Władimir Putin zapewnił gwiazdę UFC, że jego ojciec otrzyma "najlepsze możliwe leczenie".

Od SEKSOWNEJ ring girl do "zabójczej piękności". ZJAWISKOWA zawodniczka myśli o powrocie do klatki

- On jest w szpitalu w bardzo poważnym stanie. Miał komplikacje związane z sercem. Wirus bardzo poważnie wpłynął na jego serce, które miał operowane rok temu. Musiał mieć kolejną operację. Jest w bardzo trudnej sytuacji - relacjonował mistrz UFC w kategorii lekkiej kilka tygodni temu.

Gwiazdor brutalnego sportu nie żyje. Kilka tygodni wcześniej zmarła jego ukochana żona

- W przypadku mojej rodziny, mamy więcej niż dwudziestu zakażonych. Większość z nich leży na oddziałach intensywnej terapii, wielu z nich nie ma już wśród nas. Wielu moich krewnych straciło rodziców - dodał.

Nurmagomedov ostatnią walkę stoczył 7 września 2019 roku, wygrywając z Dustinem Poirierem. W kwietniu tego roku miał się zmierzyć z Tonym Fergusonem, jednak pojedynek nie mógł się odbyć ze względu na zamknięcie granic z powodu pandemii koronawirusa.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Koronawirus w sporcie

Najnowsze