Lewandowski udzielał wywiadu na żywo i wpadła do niego POLICJA! Sprawdzali kwarantannę [WIDEO]

2020-03-24 14:56 MSo
Policja i Marcin Lewandowski
Autor: EastNews / CyfraSport Policja i Marcin Lewandowski

W związku ze stanem epidemii w Polsce, mnóstwo osób podlega kwarantannie związanej z koronawirusem. Wśród nich znalazł się także mistrz lekkoatletyki, Marcin Lewandowski. Podczas udzielania wywiadu w programie "Super Raport" autorstwa redakcji Super Expressu doszło do niecodziennej sytuacji. Polski biegacz miał... najście policji! Związane jest z koniecznością regularnego sprawdzania, czy Polacy poddani kwarantannie pozostają w domowej izolacji!

To miała być jeden z wielu wywiadów, jakie w ostatnim czasie przeprowadzał polski biegacz Marcin Lewandowski. W programie "Super Raport" opowiadał m.in. o tym, jak wyglądają treningi w czasach kwarantanny, jak spędza czas ze swoją rodziną, a także ryzyku związanym z odwołaniem igrzysk olimpijskich. - Szczerze? Nie boję się tego, bo nie mam na to wpływu. Mogę zrobić wszystko, by być przygotowanym. Czuję się świetnie, nic mi nie dolega - mówił w rozmowie na żywo z dziennikarką "Super Expressu", Kamilą Biedrzycką.

Wywiad musiał zostać jednak na chwilę przerwany! - Właśnie przyszła do mnie policja sprawdzić, czy jestem w domu w kwarantannie. Nie wiem, czy za chwilę nie będę musiał tam podejść, a panowie nie mogą wejść do domu, bo boją się bezpośredniego kontaktu - opowiadał z uśmiechem na twarzy brązowy medalista mistrzostw świata z Dohy z 2019 roku!

Policja u Lewandowskiego podczas programu na żywo!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze