Były piłkarz Barcelony ma koronawirusa. W swoim kraju Rustu Recber jest legendą

2020-03-29 11:06
Piłka nożna, Rustu Recber, Turcja, bramkarz
Autor: Wojciech Rżążewski Były bramkarz tureckiej kadry Rustu Recber

Piłkarski światek w Turcji jest w szoku, okazało się bowiem, że 46-letni były piłkarz Rustu Recber trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Objawy wystąpiły błyskawicznie.

Recber występował na pozycji bramkarza. Jest piłkarską legendą w Turcji, spędził tam prawie całą karierę, większość w Fenerbahce Stambuł. Ma na koncie 120 meczów w barwach drużyny narodowej w latach 1993–2012. W 2002 roku z reprezentacją Turcji osiągnął największy sukces w karierze, zdobywając brązowy medal mistrzostw świata. Warto też pamiętać, że w latach 2003-2006 trafił mu się epizod w słynnej Barcelonie. Epizod, bowiem szybko został wypożyczony z powrotem do Fenerbahce, pozostając jedynie formalnie zawodnikiem Katalończyków.

Wojciech Szczęsny chce zarabiać MNIEJ

O tym, że Recber został hospitalizowany, poinformowała jego żona Isil. „Jesteśmy zszokowani tym, że symptomy pojawiły się niezwykle szybko, a wszystko było do tego momentu normalnie. To trudny moment. Niech Allah ulży wszystkim pacjentom, w tym mojemu drogiemu mężowi”.

SZOK! Aż OŚMIU piłkarzy West Ham może mieć KORONAWIRUSA!

Jak dodała żona Recbera, testy przeprowadzono także na innych członkach rodziny i dały wyniki negatywne. „Najtrudniejsze jest to, że nie możemy być przy nim teraz” – dodała żona piłkarza.

Super Raport - odc. 6. Goście: Budka, Rotkiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Inne doniesienia o koronawirusie w sporcie: