Michał Kubiak robi pompki z córkami na plecach. Polskie gwiazdy siatkówki w nietypowych ćwiczeniach

2020-03-31 22:22
Siatkówka, Michał Kubiak, córki, ćwiczenie, pompki
Autor: Instagram/Polska Siatkówka Kapitan reprezentacji siatkarzy Michał Kubiak ćwiczy z córkami na plecach

Sportowców, którzy zostali pozbawieni zajęcia i muszą się kisić w domowej izolacji, ciągnie na boiska. W siatkówce nie jest inaczej, nic dziwnego, że pojawiają się ciekawe pomysły na zabicie nudy. Za sprawą PZPS powstał pomysł pod hasłem #kapitalnewyzwanie, który zaczyna żyć własnym życiem na instagramowych profilach naszych najlepszych zawodniczek i zawodników. Chodzi o zademonstrowanie nietypowego ćwiczenia, a potem przekazanie pałeczki koleżance lub koledze z zespołu, po to, by wymyślili coś równie zaskakującego.

Gwiazd nie trzeba było długo namawiać. U siatkarzy pierwszeństwo przypadło kapitanowi reprezentacji Polski Michałowi Kubiakowi. Przebywający obecnie w Japonii przyjmujący drużyny narodowej pokazał filmik ze swojego mieszkania. Najpierw jednak zagaił. – U nas w Japonii co prawda kwarantanny nie ma, ale jakby była, to zaproponowałbym takie ćwiczenie – powiedział kapitan kadry i za chwilę zaczął robić pompki z... obiema córkami na plecach. Zrobił trzy próby i obwieścił: – Dałem radę. Po czym nominował kolejnego wykonawcę – Artura Szalpuka.

Siatkarka Magda Stysiak wróciła z Włoch. "Wciąż słyszałam karetki i bicie dzwonów"

Już wcześniej do zabawy przystąpiły polskie siatkarki. Reprezentantki kraju namówiła do wzięcia udziału kapitan drużyny Agnieszka Kąkolewska. Środkowa reprezentacji Polski wykonała kilka odbić piłką do koszykówki. Potem przyszła kolej na Malwinę Smarzek, Joannę Wołosz, Natalię Mędrzyk, Martynę Łukasik i Marlenę Pleśnierowicz. Każda zaproponowała coś nietypowego, do wykonania w domu lub tuż obok. Na brak pomysłowości nasze dziewczyny nie narzekały, warto obejrzeć każde z ich ćwiczeń.

Kadra siatkarzy przebadana na koronawirusa i skoszarowana?

Wiadomości o koronawirusie w sporcie:

Najnowsze