Rafał Gikiewicz w stroju BORATA wygina ciało w domu. SENSUALNE ruchy [WIDEO]

2020-03-25 16:45 MaSz
Rafał Gikiewicz
Autor: East News Rafał Gikiewicz

W tym sezonie bramkarz Rafał Gikiewicz pokazał, że jest liderem Unionu Berlin. Polak znany jest z poczucia humoru i z tego, że ma dystans do siebie. Tym razem znów zaskoczył w mediach społecznościowych, gdzie zamieścił nagranie, na którym widać jak ćwiczy w stroju Borata. Trzeba przyznać, że wyszło zabawnie i oryginalnie. Zresztą, zobaczcie sami i oceńcie taneczne popisy polskiego piłkarza.

Piłkarze ligi niemieckiej mają przerwę w rozgrywkach ze względu na panującą epidemię koronawirusa. Rafał Gikiewicz wspierał ostatnio akcję "Zostań w domu". Deklarował także, że jest gotowy zgodzić się na zmniejszenie zarobków, aby w ten sposób pomóc klubowi przetrwać trudny moment. Okres kwarantanny spędza w domu. Wczoraj grał w golfa wykorzystując szczotkę i papier toaletowy. Dziś zaskoczył jeszcze bardziej zakładając strój Borata. - Kolejna odsłona "Zostań w domu" (fitness 80‘). Artur Wichniarek przygotowania do twojej jogi zaczęte - napisał na Twitterze Gikiewicz zamieszczając nagranie.

Krychowiak ZGASIŁ Bońka dwuznacznym żartem. Poszło o ROZMIAR [WIDEO]

Popisy "Gikiego" skomentował Sebastian Mila. - Ach ci bramkarze... zawsze miałem słabość do nich. Agent piłkarski Daniel Weber napisał krótko: Freddie Mercury. - Legginsy w panterkę?! Szanuję to - oceniła Paulina Czarnota-Bojarska, dziennikarka Canal+.

Zieliński i Milik nie mogą wrócić do domu na czas epidemii. Twarde podejście Napoli

Gikiewicz zapowiedział, że to nie koniec, bo zamierza jeszcze zaskoczyć. - W głowię parę pomysłów jeszcze mam na parę kolejnych dni. Oby pozwolili mi szybko trenować - przyznał bramkarz Unionu.

Albin Wira: W życiu bym nie przypuszczał, że Zibi przypomni o mnie światu!

Na zarzut, że przesadza odparł w ten sposób: - Nie sądzę, codziennie wrzucam śmieszny filmik/ćwiczenie, żeby w tym średnim czasie uśmiech nie zniknął nam z twarzy! - wytłumaczył Gikiewicz.

Do dyskusji włączył się także wywołany do tablicy przez Gikiewicza - Artur Wichniarek: - Nawet za 100 lat tak więc prawnuki będą miały z dziadka bekę - podsumował żartobliwie popisy młodszego kolegi były reprezentant Polski.

Zaproponował plan dogrania Ekstraklasy i wycofał się NATYCHMIAST! Głośny projekt upad

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze