Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski, reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny od lat grają razem w reprezentacji Polski. Czy niedługo będą występować wspólnie również w Juventusie Turyn?

Szczęsny ZAORAŁ HEJTERÓW Lewandowskiego. Wykorzystał do tego trzęsienie ziemi

2020-03-23 11:42

Wojciech Szczęsny od dłuższego czasu przyjaźni się z Robertem Lewandowskim. Panowie spędzają ze sobą czas nie tylko na zgrupowaniach reprezentacji Polski, lecz także podczas wakacji. Nic dziwnego, że bramkarz Juventusu Turyn stanął murem za przyjacielem, gdy ten był atakowany przez hejterów. Szczęsny wszystkim krytykującym odpowiedział w dość mocnych słowach.

Robert Lewandowski wraz z żoną Anią ogłosili w weekend, że przekażą milion euro na walkę z koronawirusem. Informacja ta przez większość kibiców została przyjęta niezwykle ciepło. Niestety, znaleźli się również tacy, którzy bezlitośnie hejtowali znaną polską parę. Na portalach społecznościowych mieli pretensje do "Lewego", że potrzebującym odda "tylko" wspomniany milion. Oczywiście takie głosy były mniejszością, ale dało się je zauważyć. Obojętnie obok nich nie mógł przejść choćby Wojciech Szczęsny. Przyjaciel Lewandowskiego postanowił zmiażdżyć hejterów podczas audycji na Kanale Sportowym. W swoim stylu odpowiedział na ich krytykę.

Golkiper Juventusu nawiązał przy okazji do sytuacji, jaka dotknęła Damiana Kądziora. Piłkarz Dinama Zagrzeb znalazł się w centrum trzęsienia ziemi, którego doświadczyła chorwacka stolica w miniony weekend. - Damian Kądzior stracił trochę naczyń wskutek trzęsienia ziemi, Ikea zamknięta, a ja siedzę sam i są mi zbędne. Myślałem, by mu trochę wysłać. Chociaż... w Polsce ktoś by się przyczepił, że za mało - mówił Wojciech Szczęsny.

Kumple Lewandowskiego przekażą ogromne pieniądze na walkę z KORONAWIRUSEM! Sprawdź kwotę

Fragment wypowiedzi bramkarza reprezentacji Polski na Twitterze zamieścił z kolei dziennikarz Dominik Formela. Pod jego wpisem pojawiło się sporo głosów poparcia dla Wojciecha Szczęsnego, co jednoznacznie pokazuje, że gest Roberta Lewandowskiego był po prostu wielki.

Super Raport 20 marca 2020

Jak koronawirus wpływa na sport? Sprawdź:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze