Sławomir Peszko wspiera walkę z KORONAWIRUSEM. Piękny gest byłego reprezentanta

2020-04-01 15:45 MSo
Sławormi Peszko
Autor: CyfraSport Sławormi Peszko

Mnóstwo znanych osób wspiera walkę z koronawirusem. Dzięki wpłatom, aukcjom czy licytacjom wpływają kolejne pieniądze dla służby zdrowia. Po Robercie Lewandowskim czy Jakubie Błaszczykowskim, do akcji włączył się kolejny reprezentant Polski. Sławomir Peszko przeznaczył na aukcję dziesięć koszulek, z których dochód zostanie przekazany pogotowiu w Krośnie.

Coraz więcej osób aktywnie wspiera walkę z koronawirusem. Ostatnio były reprezentant Polski, Cezary Kucharski zdecydował się na przekazanie tarnobrzeskiemu szpitalowi 100 maseczek i 100 kombinezonów przeciwirusowych, który odpowiedział na apel jednego z radnych!

Niesamowity gest byłego reprezentanta. Cezary Kucharski wspiera walkę z KORONAWIRUSEM

Tym razem do akcji włączył się także Sławomir Peszko, który zagrał 44 spotkania w narodowych barwach. Przekazał na licytację dziesięć koszulek, a cała suma zostanie przekazana na pomoc Samodzielnemu Publicznemu Pogotowiu Ratunkowemu w Krośnie! W pomoc zaangażował się też jego syn, Marcel.

Do wylicytowania w pakiecie są m.in. koszulka Lechii Gdańsk z okazji 100 meczu, koszulka Jonasa Hectora z meczu Polska - Niemcy na Euro 2016 czy Kamila Grosickiego z Hull City. Marcel przekazał natomiast koszulki Bayernu, Barcelony, Juventusu, Lechii i reprezentacji Polski!

Licytacja odbywa się na profilu Sławomira Peszki na Facebooku. Aukcja trwa do niedzieli 5 marca do godziny 20:00!

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze