Niesamowity gest byłego reprezentanta. Cezary Kucharski wspiera walkę z KORONAWIRUSEM

2020-03-26 7:57 MSo
Cezary Kucharski
Autor: CyfraSport Cezary Kucharski

Koronawirus dotknął niemal cały świat. Niestety, rozprzestrzeniająca się zaraza nie wybiera, a nosicielem, nawet bez objawów, może być każdy z nas. Z tego powodu sytuacja w szpitalach jest dramatyczna. W wielu z nich brauje maseczek czy kombinezonów, stąd liczne akcje wsparcia, także finansowego, ze strony osób kojarzonych z pierwszych stron gazet. Dołączył do nich także były reprezentant Polski, Cezary Kucharski.

Coraz więcej osób ze świata sportu angażuje się w walkę z koronawirusem! Część polskich piłkarzy organizuje mecz w grę komputerową, podczas którego będą zbierać pieniądze na wsparcie służby zdrowia. Pieniądze przekazali chociażby Robert Lewandowski razem z żoną czy Jakub Błaszczykowski!

Do akcji pomocowej włącza się były menedżer kapitana reprezentacji Polski, Cezary Kucharski. Jak informuje portal Echodnia.eu, 17-krotny kadrowicz zdecydował się na przekazanie tarnobrzeskiemu szpitalowi 100 maseczek i 100 kombinezonów przeciwirusowych!

- Na mój apel o wsparcie tarnobrzeskiego szpitala odpowiedział Cezary Kucharski‼️ Już dziś ustalił z pracownikiem szpitala wsparcie w postaci zakupu 100 maseczek p3 i 100 kombinezonów przeciw wirusowych - napisał na Facebooku radny miasta Tarnobrzeg, Sławormi Partyka.

Cezary Kucharski to były piłkarz takich klubów jak Legia Warszawa, FC Aarau czy Sporting Gijon. Po zakończeniu kariery został menedżerem piłkarskim, a także zaangażował się w działalność polityczną. W 2011 roku został posłem, ale nie ubiegał się o reelekcję w kolejnych wyborach.

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze