Arkadiusz Milik jak Robert Lewandowski! Haruje jak wół [WIDEO]

2020-03-20 12:22 MC
Arkadiusz Milik, Napoli
Autor: East News Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik, podobnie jak wielu innych piłkarzy, chcąc utrzymać formę, musi ćwiczyć w swoim domu. Wszystko przez koronawirusa, który storpedował codzienne życie wielu ludzi. Jak wygląda trening napastnika SSC Napoli i reprezentacji Polski? Klub pokazał to, zamieszczając filmik w mediach społecznościowych.

Sytuacja we Włoszech w związku z koronawirusem jest dramatyczna. Na Półwyspie Apenińskim stwierdzono ponad 41 tysięcy przypadków, w tym gronie są także piłkarze, m.in. Bartosz Bereszyński. W tej sytuacji Milik trenuje na tarasie swojego domu, mając piękny widok na Zatokę Neapolitańską. Na filmiku, który został zamieszczony w Internecie, widać jak robi pompki i używa roweru stacjonarnego. Jak widać, nie tylko Robert Lewandowski wylewa siódme poty w domowym zaciszu. Co ciekawe, kolega Milika z drużyny Dries Mertens wykorzystywał do ćwiczeń... butelkę wina.

Jakub Błaszczykowski przekaże prawie PÓŁ MILIONA złotych na walkę z koronawirusem!

W sezonie 2019/2020 Milik zdążył rozegrać 22 mecze, w których strzelił 12 goli. Nie wiadomo, czy w kolejnym pozostanie w Neapolu. Chociaż jego kontrakt wygasa dopiero w czerwcu 2021 roku, to działacze chcieliby go przedłużyć. Negocjacje toczą się od dłuższego czasu. Kością niezgody są jednak i zarobki, i wysokość kwoty odstępnego. Media łączą Polaka m.in. z Betisem Sewilla, Borussią Dortmund, Milanem i Valencią.

Koronawirus w sporcie

Najnowsze