Paolo Maldini i jego syn pokonali koronawirusa

2020-04-08 16:03
Paolo Maldini
Autor: East News Paolo Maldini

Wreszcie również dobre wiadomości związane z koronawirusem przychodzą z Włoch. Paolo Maldini, słynny przed laty piłkarz AC Milan, podobnie jak jego syn Daniel, pozbył się koronawirusa.

Informację o powrocie Maldiniego do pełni zdrowia podała La Gazzetta dello Sport i portal calciomercato.it. Maldini, obecnie dyrektor sportowy AC Milan, poinformował w ubiegłym miesiącu, że obaj z synem są zakażeni koronawirusem, ale nie mają ostrych objawów. Od 21 marca musieli się odizolować. Po okresie kwarantanny wrócili do zdrowia. Wspólnie przechodzili okres izolacji. 18-letni Daniel już kilka dni temu oznajmił, że n ie ma żadnych symptomów i że wznowił trening indywidualny.

Co z przedłużeniem umowy przez Jerzego Brzęczka? Słowa Zbigniewa Bońka wiele wyjaśniają

Paolo Maldini, według włoskich mediów, także doszedł już do siebie i został w pełni wyleczony. Podjął obowiązki w klubie, choć jak wiadomo, Serie A została zawieszona i nie wiadomo czy i kiedy dokończy rozgrywki. We Włoszech skutki koronawirusa są tragiczne, chociaż widać niewielkie symptomy poprawy. W Italii stwierdzono od początku epidemii 135 tysięcy przypadków, z czego 17 tysięcy zakończyło się śmiercią. W obecnej chwili z krajów europejskich tylko Hiszpania odnotowała większą liczbę zakażonych.

Umilają kwarantannę tak, że nie można oderwać wzroku! Gorrące ring girls wystawiły NAGIE PIERSI

Inne wiadomości o koronawirusie w sporcie:

Najnowsze