Krzysztof Piątek w kwarantannie! Jego kolega z Herthy Berlin ma koronawirusa

2020-03-17 13:08 MaSz
Krzysztof Piątek na treningu Herthy Berlin
Autor: M. Popow via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East News Krzysztof Piątek na treningu Herthy Berlin

Kolejny piłkarz reprezentacji Polski musi poddać się kwarantannie ze względu na epidemię. Jest nim napastnik Herthy Berlin Krzysztof Piątek. W niemieckim klubie zastosowano środki ostrożności po tym, jak u jednego z piłkarzy zespołu stwierdzono zakażenie koronawirusem. Na kwarantannie są nie tylko zawodnicy i członkowie ekipy, ale także personel klubu Bundesligi.

Władze Herthy Berlin poinformowały, że jeden z piłkarzy drużyny jest zakażony groźnym wirusem. - Jeden z naszych zawodników na niestety pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Wszyscy gracze, szkoleniowcy i pracownicy będą poddani czternastodniowemu odosobnieniu - taki komunikat podała Hertha Berlin w mediach społecznościowych. Wprawdzie niemiecki klub nie ujawnił personaliów zawodnika, ale jak podał "Bild" prawdopodobnie jest nim obrońca Maximilian Mittelstaedt.

Koronawirus. Rosja robi przerwę i zawiesza piłkarskie rozgrywki!

Piłkarzem Herhy jest Krzysztof Piątek, który teraz będzie poddany kwarantannie. Napastnik reprezentacji Polski do zespołu trafił w zimowym oknie z Milanu. Herhta zapłaciła za niego 27 mln euro. Polak podpisał 4,5-letni kontrakt. Rozgrywki Bundesligi zostały zawieszone. Po 25. kolejkach liderem jest Bayern Monachium. Hertha zajmuje w lidze niemieckiej trzynaste miejsce.

UEFA żąda FORTUNY za przeniesienie mistrzostw Europy! Oszaleli przez koronawirusa?

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze