Lewandowski HARUJE na internetowym treningu Bayernu! Pokazał jak to wygląda [WIDEO]

2020-03-24 20:15 MSo
Trening Roberta Lewandowskiego
Autor: Instagram Trening Roberta Lewandowskiego

Choć pandemia koronawirusa storpedowała niemal wszystkie zmagania sportowe na świecie, to zawodnicy robią wszystko, by pozostawać w formie i treningowym rytmie. Robert Lewandowski, który słynie z katorżniczej pracy, pokazał na Instagramie jak wyglądają internetowe zajęcia Bayernu Monachium. Choć nie było łatwo, na koniec pojawił się uśmiech!

W dobie pandemii koronawirusa, wszystkim zalecane jest pozostawanie w domu. Rządy wielu krajów zadecydowały o znacznym ograniczeniu możliwości opuszczania mieszkań, w części państw wprowadzono także stan wyjątkowy. W akcję informacyjną o tym, że należy się izolować od społeczeńśtwa w tych trudnych czasach przypomina wiele znanych postaci. Wśród nich jest też Robert Lewandowski.

Kapitan reprezentacji Polski i napastnik Bayernu Monachium pokazał na Instagramie, jak wygląda jego "domowe biuro". To oczywiście jest siłownią, na której "Lewy" ciężko pracuje, by utrzymać znakomitą sylwetkę i szczytową formę. Na swoim Instagramie pokazał też, jak wygląda internetowy trening monachijskiego zespołu.

- Trening online w Bayernie. Nie poddajemy się i cieszymy, że jesteśmy razem - napisał Lewandowski dodając hasztagi #homeoffice i #drużyna!

Choć po minie Polaka widać, że nie było łatwo, to i tak liczy się końcowy uśmiech po spaleniu niejednej kalorii! Ciężka praca skutkuje! Bayern Monachium po 27 kolejkach niemieckiej Bundesligi jest liderem w tabeli i wyprzedza Borussię Dortmund i RB Lipsk o kolejno cztery i pięć punktów.

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości