Rafał Gikiewicz w formie. Zobacz co tym razem przygotował polski bramkarz [WIDEO]

2020-04-05 20:47 MaSz
Rafał Gikiewicz
Autor: East News Rafał Gikiewicz

Od kilku dni Rafał Gikiewicz jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie wielką popularnością cieszą się jego filmiki, które nagrywa podczas domowej kwarantanny. Wydaje się, że bramkarz dziś zamieścił ostatni taki filmik, bo jutro piłkarze Unionu Berlin wracają do treningów. Co zrobił nasz rodak?

Rafał Gikiewicz ma duży dystans do siebie. Podczas ostatnich dni wykazywał się dużą kreatywnością. W mediach społecznościowych zamieszczał sportowe filmiki, którymi rozbawiał internautów. Wszystko u niego było zaplanowane, choreografia starannie dobrana. Jak "pływał" w domu to oczywiście w czepku, płetwach i okularach. Nagrał kilka filmików, jak m.in. rzuca młotem, czy ściga się bolidem Formuły 1. Ostatnio grał z synem w... papier ponga. Za rakietki posłużyły im rolki papieru toaletowego.

Arkadiusz Milik ZA SŁABY na Milan? Tak twierdzi legendarny napastnik

W niedzielę Gikiewicz wrzucił kolejne nagranie na którym uprawia łyżwiarstwo figurowe. Tak jak w poprzednich odcinkach przygotował się. Elegancki strój, łyżwy i wykonany obrót. Jakie oceny by dostał za to wykonane od sędziów? - Przygotowania trwały dwa dni/znaleźć lodowisko w kwietniu i ubrania w czasach "Zostań w domu" - skomentował polski bramkarz. Jeden z internautów dodał: - Fakt teraz lód się już nie utrzymuje, ale dzielny Pan jest i sobie poradził z lodowiskiem. Ale kurteczka ekstra, potem na aukcję z autografem i na szczytny cel - podsumował występ Gikiewicza.

Gest prezesa PZPN. Zbigniew Boniek przyłączył się do akcji "Owacje dla służby zdrowia"

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze