Ten piłkarz nigdy się nie nudzi! Nie zgadniecie w co zagrał Rafał Gikiewicz [WIDEO]

2020-04-04 7:22 MaSz
Rafał Gikiewicz
Autor: East News Rafał Gikiewicz

Kolejny dzień, więc kolejne zadanie do wykonania przed bramkarzem Unionu Berlin. Rafał Gikiewicz podczas domowej kwarantanny nagrał nowy film. Co tym razem zrobił piłkarz niemieckiego klubu? Zagrał z synem w... papier ponga. W ten sposób wspiera akcję "Zostań w domu". Nagranie opublikował w mediach społecznościowych.

Piłkarze klubów Bundesligi mają przerwę w rozgrywkach. Bramkarz Unionu Berlin Rafał Gikiewicz w tym okresie ćwiczy w domu. Wolny czas wykorzystuje do nagrywania zabawnych filmików o charakterze sportowym.

Sebastian Mila o gwieździe Man City: Kevin De Bruyne jest najlepszym pomocnikiem świata [WIDEO]

Nasz rodak rzucał młotem, grał w golfa, pływał, skakał o tyczce, jeździł na rowerze i ścigał się własnym bolidem Formuły 1 podczas Grand Prix w Berlinie. Wszystko w domu. Filmiki przygotowane przez polskiego piłkarza są starannie zaaranżowane i zabawne.

Paweł Golański o najlepszym obrońcy świata: Van Dijk to skała nie do przejścia [WIDEO]

Teraz Gikiewicz zagrał w ping ponga z synem. Przepraszamy: w papier ponga. Zamiast rakietek tenisowych wykorzystali rolki papieru toaletowego. Polak wystąpił w koszulce bramkarza Bayeru Leverkusen - Lukasa Hradecky'ego. Dlaczego założył trykot Fina? - To mój dobry kolega i tyle - odpisał bramkarz Unionu.

Jerzy Dudek dla "SE": Najlepszy bramkarz świata? Tu nie mam żadnych wątpliwości

Jeden z komentujących zapytał "Gikiego" czy w następnym odcinku planuje filmik ze skokami narciarskimi. Piłkarz odpowiedział: - Od poniedziałku zaczynam treningi, więc seria Gikiego dobiega końca. Jeden z komentujących docenił kreatywność polskiego gracza: - Wielkie dzięki za szeroki wachlarz dyscyplin. Szacunek za poczucie humoru w tych trudnych czasach, ono zawsze jest w cenie. Powodzenia podczas treningów - ocenił internauta w mediach społecznościowych.

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze