Ivan Runje na kwarantannie nie marnuje czasu. Piłkarz Jagiellonii ćwiczy z żoną! [WIDEO]

2020-03-25 17:24 MaSz
Ivan Runje, Jagiellonia Białystok
Autor: Cyfrasport Ivan Runje, Jagiellonia Białystok

Piłkarze Ekstraklasy mają przerwę w rozgrywkach spowodowaną przez epidemię koronawirusa. Jednak to nie oznacza, że mają wolne od zajęć. Każdy zawodnik dostał rozpiskę co ma robić, aby utrzymać formę. Obrońca Jagiellonii Ivan Runje trenuje w domu. W mediach społecznościowych pokazał zestaw ćwiczeń. Trenowała z nim żona. I to jak! Ich trening robi wrażenie!

W tym sezonie Jagiellonia Białystok zawodzi. Po 26. kolejkach zespół z Podlasia jest dopiero na ósmym miejscu, co bardzo rozczarowuje szefów klubu. Ekipę ma odmienić Iwajło Petew. Bułgar może być zadowolony z postawy Ivana Runje. Stoper podczas domowej kwarantanny dba o kondycję fizyczną. Pomaga mu w tym żona. I to jak!

Rafał Gikiewicz w stroju BORATA wygina ciało w domu. SENSUALNE ruchy [WIDEO]

Chorwat na Instagramie wrzucił zestaw ćwiczeń, które wykonał wspólnie z żoną. Trzeba przyznać, że trening parze wyszedł bardzo dobrze. - Zostań w domu i ćwicz - napisał piłkarz pod zamieszczonym blisko dwuminutowym nagraniu w mediach społecznościowych. Poczynania zawodnika skomentowało oficjalne konto Jagiellonii na Twitterze: Ivan Runje doskonale wie, jak dobrze spożytkować czas spędzony w domu. A Wy jak sobie radzicie?

Krychowiak ZGASIŁ Bońka dwuznacznym żartem. Poszło o ROZMIAR [WIDEO]

Ivan Runje trafił do Jagiellonii latem 2016 roku y z cypryjskiej Omonii Nikozja. To jego czwarty sezon w Ekstraklasie. W każdej edycji był kluczowym graczem białostockiej drużyny. Jesienią ubiegłego roku dostał od prezesa Cezarego Kuleszy pamiątkową koszulkę za rozegranie 100 meczów w barwach Jagiellonii. Dorobek chorwackiego obrońcy w polskiej lidze wygląda następująco: 115 występów, osiem goli.

Albin Wira: W życiu bym nie przypuszczał, że Zibi przypomni o mnie światu!

Wyświetl ten post na Instagramie.
#stayathome #familyworkout #couplegoals #stayfit Post udostępniony przez Ivan Runje (@ivan_runje)

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze