Wszyscy walczą o papier toaletowy, a piłkarz Ekstraklasy zrobił z nim TO! [WIDEO]

2020-03-16 19:31 MSo
Robert Pich
Autor: Instagram Robert Pich

Papier toaletowy to jedna z rzeczy, których najbardziej brakuje w sklepach w związku z pandemią koronawirusa. Zdobycie go w wielu miejscach graniczy z cudem. Mimo to, to właśnie wokół niego toczy się jedno z "wyzwań" związanych z zawieszeniem rozgrywek sportowych. Piłkarze żonglują rolką, by przypomnieć jak ważne jest zostanie w domu w obliczu zagrożenia. Jeden z piłkarzy Śląska Wrocław, Robert Pich zaskoczył swoim zachowaniem - jak się okazało, zupełnie niesłusznie! #RazemPrzeciwKoronawirusowi

Papier toaletowy to jedna z rzeczy, której w trakcie pandemii koronawirusa przede wszystkim brakuje w sklepach. Mimo regularnych dostaw, to właśnie ten produkt jest najczęściej poszukiwany w drogeriach, część firm z powodu robienia dużych zapasów przez klientów zdecydowała się wprowadzić ograniczenia sprzedażowe.

Koronawirus. "Jak PRZETRWAĆ epidemię?"

Podczas aktualnej sytuacji kryzysowej ważne jest nie tylko dbanie o higienę, ale także pozostawanie w domu. Stąd też wzięło się wyzwanie #stayathomechallenge ("Zostań w domu challenge"), które polega na przypominanie o znaczeniu unikania kontaktów z innymi. Piłkarze, którzy wzięli w nim udział żonglują rolką papieru toaletowego.

Wśród zawodników, którzy podjęli się wyzwania był Robert Pich. Gracz Śląska Wrocław ku uciesze potomka i ukochanej kopał papier, a po chwili... wystrzelił go za okno! Części osób takie zachowanie się nie spodobało. Słowak szybko uspokoił fanów. - Na zewnątrz nikogo nie było, a po rolkę oczywiście wróciłem - napisał.

Pich w tym sezonie PKO Ekstraklasy wystąpił w każdej z 26 kolejek. Zdobył sześć bramek i zanotował trzy asysty. O tym, czy zostanie w Śląsku Wrocław zadecydują najbliższe tygodnie. Jego kontrakt wygasa z końcem czerwca tego roku!

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze