Rodzinny DRAMAT Pepa Guardioli! Jego mama zmarła na KORONAWIRUSA

2020-04-06 16:07 MSo
Pep Guardiola
Autor: EastNews Pep Guardiola

Tragiczne wieści przekazał angielski klub, Manchester City. Cała społeczność "Obywateli" pogrążyła się w żałobie i zadumie po śmierci mamy Pepa Guardioli, Dolors Saly Carrio. Kobieta miała 82 lata i ostatnio zmagała się z koronawirusem. Niestety, nie udało się uratować jej życia.

Pandemia koronawirusa zatrzęsła światem w najgorszy możliwy sposób. Dziś wszyscy przekonujemy się o wadze wielu innych spraw, na które do tej pory część ludzi nie zwracała w żaden sposób uwagi. Chodzi m.in. o przemijanie życia i zwracanie uwagi na swoich najbliższych.

Kumpel Lewandowskiego oburzony. Nazywa naukowców KLAUNAMI i zarzuca im RASIZM!

Manchester City poinformował na Twitterze o rodzinnym dramacie Pepa Guardioli. Kataloński trener z powodu szalejącej zarazy stracił swoją ukochaną mamę, Dolors Salę Carrió. Kobieta zmarła w Manresa, niedaleko Barcelony i miała 82 lata. "Obywatele" przekazali kondolencje szkoleniowcowi.

- Rodzina Manchesteru City jest zdruzgotana informacjami o śmierci w Manresie mamy Pepa Guardioli, Dolors Saly Carrió, która zaraziła się koronawirusem. Miała 82 lata. Wszyscy związani z klubem przesyłają najserdeczniejsze wyrazy współczucia w tym ciężkim czasie do Pepa, jego rodziny i wszystkich przyjaciół - czytamy w oświadczeniu.

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości