Urocze zdjęcie szczęśliwych Lewandowskich z przesłaniem. "Najważniejsze, że razem. Doceniajmy"

2020-04-05 22:25 MaSz
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Robert i Anna Lewandowscy

Cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa. W tym trudnym okresie Anna i Robert Lewandowski spędzają czas razem w Monachium. Jak zwykle pokazali wielkie serca. Nie zapomnieli o innych i przeznaczyli milion euro na walkę z koronawirusem. Teraz w mediach społecznościowych żona kapitana reprezentacji Polski i lidera Bayernu wrzuciła zdjęcie na którym jest z najważniejszymi osobami w jej życiu. Córeczką Klarą i z Robertem. Uśmiech bije z ich twarzy.

W tym trudnym okresie rodzina Lewandowskich jest razem. Najsłynniejsza polska para mieszka w Monachium. - Jesteśmy w tym razem. Wdzięczni - taki wpis w języku angielskim opublikowała na swoim oficjalnym koncie na Instagramie Anna Lewandowska. Na zamieszczonym zdjęciu uśmiechnięty Robert trzyma na rękach małą Klarę. Córeczka daje tatusiowi całusa.

Koronawirus: Lewandowscy wsparli kolejny szpital. "Każda złotówka jest dla nas cenna"

Uroczą fotkę rodziny Lewandowskich skomentowała m.in. Sara Boruc, a także projektantka Viola Piekut, która napisała "Doceniamy... Wytrwałości i zdrowia dla Was Kochani". Z kolei aktorka Katarzyna Zielińska dodała "Najlepiej".

Robert Lewandowski również pokazał to samo zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Podsumował je krótko: "Razem".

Wojciech Szczęsny i jego żona Marina stoją na dachu i KLASZCZĄ. O CO IM CHODZI?! [WIDEO]

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze