Kolega Lewandowskiego MASAKRUJE w sprawie KORONAWIRUSA. Mówi o szaleństwie!

2020-03-13 12:32
Robert Lewandowski i Thiago Alcantara
Autor: eastnews Robert Lewandowski i Thiago Alcantara

Kolejne ligi zawieszają swoją działalność - w piątek po Serie A i La Lidze, padło na Premier League. Z największej czwórki w Europie wciąż gra jedynie Bundesliga! To jednak nie jest zbyt rozsądne. Ryzyko zarażenia się piłkarzy jest wielkie, u kolejnych zawodników występują podobne do koronawirusa objawy. Mimo to, cały czas nikt nie zdecydował się na przerwanie rozgrywek. Ostro w tej sprawie wypowiedział się Thiago Alcantara, piłkarz Bayernu Monachium.

Sytuacja w Niemczech robi się coraz poważniejsza. Kolejne setki zarażonych na koronawirusa nie zapowiadają końca epidemii. Choć w wielu krajach zdecydowano się przełożyć nadchodzące mecze, to za naszą zachodnią granicą cały czas igrają ze zdrowiem i życiem piłkarzy.

Dość powiedzieć, że u różnych osób z klubów Bundesligi ujawniły się objawy tej poważnej, chińskiej zarazy. Ryzyko zarażenia się w trakcie meczów, podczas walki o piłkę czy nawet z samego przebywania w otoczeniu nosiciela jest bardzo duże. Wciąż brak decyzji o zaprzestaniu gry ligowców. Głos w sprawie zabierają więc piłkarze.

Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie koronawirusa. Ważny apel piłkarza

Thiago Alcantara, klubowy kolega Roberta Lewandowskiego, nie zostawił suchej nitki na Twitterze. - To szaleństwo. Przestańmy się wygłupiać i wylądujmy na ziemi. Bądźmy szczerzy - są dużo większe priorytety niż jakikolwiek sport - napisał na Twitterze piłkarz Bayernu Monachium, szybko zbierając kilka tysięcy polubień.

Bayern Monachium miał w tej kolejce mierzyć się z Unionem Berlin. Do meczu miało dojść w sobotę o godzinie 18:30. Sytuacja jest jednak niezwykle dynamiczna i nie wiadomo, czy kolejka nagle nie zostanie przerwana. O tym przekonamy się w najbliższych godzinach!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE