Polski piłkarz wspiera akcję zostań w domu i... żongluje papierem toaletowym. To wideo trzeba zobaczyć!

2020-03-15 16:21 MaSz

Coraz więcej sportowców w naszym kraju dołącza się do akcji "Zostań w domu". Wszystko po to, aby chronić się przed szalejącą epidemią koronowirusa. Teraz przyłączył się do apelu także Arkadiusz Piech. Napastnik Odry Opole zrobił to w oryginalny sposób. Żonglował... papierem toaletowym.

14 stycznia z apelem "Zostań w domu" wystąpili m.in. znani piłkarze Ekstraklasy, jak bramkarz ŁKS-u Łódź Arkadiusz Malarz czy doświadczony obrońca Wisły Płock Jakub Rzeźniczak. Dziś akcję wspiera Arkadiusz Piech, który przed laty grał m.in. w Ruchu Chorzów, Legii Warszawa, Śląsku Wrocław. Wystąpił także w kadrze Polski (cztery mecze). Od początku tego sezonu jest zawodnikiem pierwszoligowej Odry Opole.

W mediach społecznościowych opublikował nagranie na którym pokazuje jak żonglować. Jednak nie podbija piłki. Zastąpił ją... papierem toaletowym. Trzeba przyznać, że poszło mu całkiem sprawnie. Piech nominował kilku znajomych, aby także sprawdzili się w tej rywalizacji i zademonstrowali umiejętności żonglerskie.

W tym gronie znaleźli się m.in. Łukasz Broź i Robert Pich ze Śląska Wrocław czy Michał Mak z Wisły Kraków. Arkadiusz Piech został nominowany przez Jacka Mądrzejewskiego, trenera personalnego, który także nieźle sobie poradził z tym zadaniem.

Najnowsze