Prezes Ludogorca Razgrad wyzdrowiał i włączył się do walki z koronawirusem

2020-03-28 12:34 MaSz
Jakub Świerczok, Ludogorec Razgrad - AC Milan
Autor: East News

Właściciel Ludogorca Razgrad Kirił Domuscziew był w gronie osób, u których wykryto koronawirusa. Bułgar poinformował, że jest już zdrowy. Teraz przekazał szpitalowi w Razgradzie 125 tysięcy euro na walkę z wirusem. Piłkarzem mistrza Bułgarii jest Jakub Świerczok.

Prezydent Ludogorca Kirił Domuscziew dobrą wiadomością podzielił się ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Jestem teraz zdrowy! Udało mi się wyzdrowieć z COVID-19 i rozwinąłem również przeciwciała, więc jestem odporny - wytłumaczył właściciel mistrza Bułgarii na swoim koncie. - Teraz pozostało mi wyleczyć się z zapalenia płuc. Chcę podziękować zespołowi medycznemu odpowiedzialnemu za opiekę. Są wyjątkowo profesjonalni! Możemy walczyć z koronawirusem przy pomocy takich lekarzy. Jestem wdzięczny wszystkim specjalistom Sofiamed i przepraszam za wszelkie związane z tym niedogodności. Bądź bezpieczny, ale nie bój się. Bądź też mądry i dbaj o swoich bliskich - napisał Bułgar.

Krychowiak cytuje Churchilla! W specjalnym WIDEO dla „SE” dziękuje polskiemu personelowi medycznemu

Teraz szef najlepszej bułgarskiej drużyny i jego brat Georgi Dumuscziew zdecydowali się wspomóc finansowo szpital w Razgradzie. Do nich należy także firma farmaceutyczna Biovet. Przekazali na walkę z koronawirusem ok. 125 tysięcy euro. Jak czytamy w komunikacie pieniądze mają być przeznaczone na sfinansowanie zakupu 1000 testów, cyfrowych termometrów, 2 tysięcy masek, 500 strojów ochronnych, 200 okularów i 100 kombinezonów.

Robert Lewandowski dla „SE” o personelu medycznym: Życzę wam siły i wytrwałości. Niech dobro do was wróci

W kadrze Ludogorca Razgrad jest Jakub Świerczok. Polski napastnik ostatnio był chwalony przez bułgarskie media za to, że uratował starszą kobietę.

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze