MAKABRA w Hiszpanii. ZAGINĘŁO CIAŁO Lorenzo Sanza, byłego prezydenta Realu Madryt!

2020-03-28 11:05 MD
Lorenzo Sanz
Autor: East News Lorenzo Sanz (po prawej) i jego syn, Lorenzo Sanz Jr.

Makabryczne wiadomości przekazał mediom syn Lorenzo Sanza, byłego prezydenta Realu Madryt, który zmarł niedawno z powodu zakażenia koronawirusem. Ceremonia kremacji zasłużonego sternika "Królewskich" nie doszła do skutku, ponieważ... zaginęło jego ciało! Nikt nie wie, gdzie się teraz znajduje - ani odpowiednie służby, ani rodzina.

Sanz jest najbardziej znanym przedstawicielem świata futbolu, który poniósł śmierć z powodu zakażenia koronawirusem. Gdy trafił do szpitala początkowo pojawiały się informacje, że jego stan zdrowia się poprawia. Szybko jednak stało się jasne, że trudno będzie opanować sytuację, także z uwagi na zaawansowany wiek Hiszpana - miał 77 lat. Po kilku dniach walki o życie były szef Realu Madryt poległ w walce z chorobą i zmarł.

Włoska "La Gazzetta dello Sport" donosi, że po tym, jak Sanz zmarł 21 marca, trzy dni później miała się odbyć kremacja jego ciała. Ceremonię przeniesiono jednak z uwagi na bardzo dużą liczbę zmarłych z powodu zakażenia koronawirusem. Okazało się jednak także, że - przynajmniej obecnie - jest to wszystko niemożliwe do realizacji, gdyż... zaginęło ciało byłego prezydenta Realu Madryt!

Ani odpowiednie służby, ani rodzina Sanza nie wiedzą obecnie, gdzie znajduje się ciało Hiszpana. Jeżeli nic w tym względzie się nie zmieni, to ceremonia pochówku nie będzie mogła dojść do skutku. To bez wątpienia położy jeszcze większą żałobę na rodzinę opłakującą zmarłego.

Zobacz także:

Najnowsze