Marta Ponsati Romero i Jose Callejon

i

Autor: Instagram/martaponsatiromero Marta Ponsati Romero i Jose Callejon

Koronawirus: Żona piłkarza Napoli zaatakowała STARSZE osoby. "To skandal!"

2020-03-18 19:33

Sytuacja we Włoszech w związku z koronawirusem jest dramatyczna. Ofiary śmiertelne liczone są w tysiącach. Nic dziwnego, że niektórzy nie wytrzymują, gdy widzą nieodpowiedzialne zachowanie, szczególnie u osób starszych. Żona piłkarza Napoli Jose Callejona Marta Ponsati Romero nie szczędziła im mocnych słów w swoim wpisie w mediach społecznościowych!

Włochy są najbardziej dotkniętym europejskim krajem przez koronawirusa. Potwierdzono tam już ponad 31 tysięcy przypadków, przy czym ponad 2,5 tysiąca osób zmarło. Władze Włoch wprowadziły wiele ograniczeń, chcąc zminimalizować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Niestety, nie brakuje ludzi, którzy lekceważą zalecenia i wychodzą z domów, chociaż nie muszą. Dotyczy to także starszych osób.

Mąż Agnieszki Radwańskiej przekazał FATALNE wiadomości! Dla fanów tenisa to katastrofa!

- To skandal, że moja rodzina jest w domu od tygodnia, moje córki nie mogą się opalać i biegać po parku. Ja wychodzę z domu tylko na pół godziny po zakupy, ale widzę, że wiele starszych osób chodzi sobie, jakby nic się nie wydarzyło. Robimy to dla was i nie obchodzi was to? - napisała Marta Ponsati Romero na Instastories.

Callejon jest piłkarzem Napoli od 2013 roku. W 2015 roku wziął ślub.

Wpis żony Jose Callejona

i

Autor: Instagram/martaponsatiromero Wpis żony Jose Callejona

Koronawirus w sporcie

Najnowsze