Hellas Werona

i

Autor: EastNews Piłkarze Hellasu Werona

Wykryli KORONAWIRUSA w klubie dwóch Polaków! Trafili do kwarantanny

2020-03-18 8:07

Dzień po dniu dowiadujemy się o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem! Tym razem dopadł on jednego z piłkarzy Hellasu Werona, klubu, którego barwy reprezentuje dwóch Polaków - Mariusz Stępiński i Paweł Dawidowicz. Obaj zostali poddani kwarantannie, a ich kolega jest pod stałym nadzorem medycznym! #RazemPrzeciwKoronawirusowi

Sytuacja we Włoszech jest dramatyczna. Z powodu koronawirusa dowiadujemy się o kolejnych tysiącach zakażeń - nie tylko wśród zwykłych obywateli, ale także tych z pierwszych stron gazet. Pierwszym przypadkiem był Daniele Rugani, piłkarz Juventusu. Co gorsza, teraz okazało się, że kłopoty z chińskim paskudztwem ma także jego piękna dziewczyna!

Przypadki zakażenia potwierdzane są w kolejnych klubach, m.in. Sampdorii Genua, również u reprezentanta Polski, Bartosza Bereszyńskiego. W jego przypadku o objawach nie ma już mowy, piłkarz przechodzi tylko kwarantannę i na szczęście raczej nie grozi mu nic poważnego.

Teraz o pozytywnych wynikach testu poinformował nowy klub, Hellas Werona. Z koronawirusem zmaga się Mattia Zaccagni, który w ostatnich dniach zmagał się z gorączką. W barwach zespołu grają także Paweł Dawidowicz i Mariusz Stępiński, którzy zostali poddani, podobnie jak reszta drużyny, kwarantannie.

- Hellas Werona informuje, że Mattia Zaccagni ma pozytywny wynik testu na COVID-19. Piłkarz, podobnie jak cała drużyna, odbędzie kwarantannę w domu do 25 marca. Później jego stan będzie na bieżąco monitorowany. Zaccagni czuje się dobrze, w ostatnich dniach miał gorączkę - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze