Rafał Gikiewicz nie przestaje zaskakiwać. Co wymyślił bramkarz Unionu Berlin? [WIDEO]

2020-04-02 18:38 MaSz
Wyrzucił chuligana z boiska, a teraz znalazł ich w Internecie. Rafał Gikiewicz jak rasowy showman! [ZDJĘCIE]
Autor: Cyfra Sport Wyrzucił chuligana z boiska, a teraz znalazł ich w Internecie. Rafał Gikiewicz jak rasowy showman! [ZDJĘCIE]

Na niego można liczyć, bo najzwyczajniej w świecie wymyślanie nowych filmików podczas domowej kwarantanny mu się nigdy nie znudzi. Rafał Gikiewicz to bardzo kreatywna osoba. Właśnie przygotował kolejne nagranie, które opublikował w mediach społecznościowych. Jaki sport teraz uprawiał? Zobaczcie koniecznie! Polski bramkarz Unionu Berlin trzyma poziom.

Rafał Gikiewicz nie marnuje czasu podczas domowej kwarantanny. W ten sposób zachęca ludzi, aby podczas pandemii koronawirusa zostali w domu. To bardzo istotne, aby powstrzymać rozwój chińskiej zarazy. Każdego dnia nasz zawodnik przygotowuje dla internautów nowe nagrania. Ostatnio jeździł na rowerze, skakał o tyczce, ścigał się w Formule 1, pływał - wachlarz pomysłów polskiego bramkarza jest bardzo szeroki. Trzeba docenić go za pomysłowość.

Carlitos, były napastnik Legii: Najbardziej wyjątkowy moment na Łazienkowskiej? Wcale nie gole…

Dziś zamieścił kolejny filmik. Został wioślarzem. - Wiosłujemy - napisał Gikiewicz w mediach społecznościowych. Wszystkie jego produkcje należy traktować z przymrużeniem oka. Przed kilkoma dniami tłumaczył, że w ten sposób chce rozbawić internautów w tym smutnym dla nas wszystkich okresie.

Napoli sprzeda Milika? Dyrektor sportowy klubu zabrał głos!

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze